Kolik znáte adventur, ve kterých se nemluví, ale přesto dokáží odvyprávět silný a poutavý příběh. Podle nás asi žádnou. Tohle se právě děje v adventuře Rime. Ano, v této hře se nemluví, a i přesto se jedná o skvělou adventuru, která nabízí nádherně zpracované prostředí, rafinované hádanky a skvělé herní tempo. Toto je hra Rime!

Dokázat vytvořit hru, ve které nepadne jediné slovo, a přesto dokáže vyprávět příběh je opravdové umění. Příběhy, myšlenky jsou vplétány do obrazů, zvuků i do samotné atmosféry hry. Z toho vzniká celek, který je téměř geniální a má úžasnou atmosférou. Hra staví především na tom, že před vás překládá nádherný obraz celého herního světa v podobě ostrova. Budete se pohybovat od blankytného pobřeží přes skály až k ruinám neznámé civilizace. Okolí do sebe krásně zapadá a tvoří jedinečnou mozaiku. Budete se pohybovat v ruinách neznámé civilizace a spatřovat v ní prvky antiky až po Orient, v tu chvíli vás hra pohltí a nepustí. Rime nenabízí pouze puzzle, ale i prozkoumávání ostrova a hledání vlastního příběhu. Každá odbočka, zatáčka, kterou podniknete v tomto světe je, jako vyprávění příběhu.

Rime se od klasických logických adventur liší ještě dalšími herními mechanizmy. Na řešení hádanek, puzzle vám hra nedá žádná návod ani nápovědu nebo snad schopnosti. Proto každou lokalitu musíte pečlivě prozkoumat a prošmejdit abyste zjistili, jak to zde funguje a co herní svět okolo vás nabízí za možnosti. Rime je adventura, která nabízí nevšední herní zážitek i příběh. Jedná se o originální hru, která dokáže pohltit všechny hráče bez rozdílu jejich herních preferencích.

Doručení:
DO 24 HODIN
169 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 17 bodů

VIDEA

Rime - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5 2.9 GHz
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 7,7 GB
Systém: Windows 7
Jazyk: