16letý chlapec Noah společně se svojí sestrou Renie hledají úkryt před velkým náletem v jednom z bunkrů. Silence vypráví dále příběh, kdy Noah ztratí svojí sestřičku, kterou bude muset vyhledat. Silence je idylicky pohádkový svět, který má kdejaké šrámy po válkách. Svět, ve kterém temné stvoření děší okolní obyvatele ve městě. Nyní je pouze na sourozencích, aby se vzájemně našli, spojili se a zachránili Silence před blížící se pohromou. Hra nabízí velmi emocionální příběh a pokud se Vám mise povede, pak Vám budou všichni obyvatelé velmi vděční!

VÍCE

Válka zuří dál. 16letý Noah a jeho sestřička Renie hledají úkryt před náletem v bunkru. Tam jsou nejen v bezpečí před smrtícím bombardováním, ale také na křižovatce světa na pokraji života a smrti: Silence. Když Noah svou sestru ztratí v Silence, musí se vydat do tohoto idylického, avšak hrozivého světa, aby ji našel.

Ale Silence nese své vlastní šrámy války a utrpení. Temná stvoření děsí vesnice a města a pustoší toto kdysi klidné místo mezi světy. Pouze malá skupina rebelů se staví proti hrozícímu nebezpečí. Teď je na sourozencích, aby zachránili Silence a její fantastické obyvatele před blížící se zkázou, a tím také zachránili vlastní životy.

Přidej se k Noahovi a Renie na jejich vzrušující cestě zemí Silence, kde se odehrává emocionálně působivý příběh plný kontrastů mezi klidem a nebezpečím. Poznej zajímavé a sympatické postavy, jako je Spot, kouzelná housenka, která pomáhá Noahovi a Renie na jejich cestě přes Silence. A buď při tom, když sourozenci zjistí, že jediná věc, která je může zachránit, je jejich vzájemná láska.

  • Pečlivě navržené 3D postavy na malebných 2D pozadích
  • Tři postavy, za které můžeš hrát
  • Přibudou nové vzrušující postavy, ale opět se shledáš i se starými přáteli.
Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
169 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 17 bodů

VIDEA

Silence - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 GHz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: min. GeForce GTX 280 / ATI Radeon HD 5800
HDD: 20 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: