Risen 2 Dark Waters

PC (Steam)Platforma:
RPG hry - KlasickéŽánr:
Piranha BytesVýrobce:
27. Dubna 2012Datum vydání:
Jazyk:

Risen 2 Dark Waters je jistě plnohodnotný nástupce slavné série Gohtic. I když se nový Risen 2 Dark Waters vydává jiným směrem, tak duch slavné série bude stále přítomný. Nový díl nás zavede do temné doby, jak již samotný název napovídá, čekají na nás temné vody plné nebezpečí a dobrodružství. Děj se odehrává zhruba deset let po vydání prvního dílu, kdy bezejmenný hrdina dokázal zachránit ostrov před Titánem. Za uplynulý čas se z něj stala lidská troska nasáklá vůní rumu a pachem přístavních holek. Moře a oceány jsou sužovány nebezpečnými netvory, kteří jsou pouhými loutkami v rukách svých pánů a to jsou samotní Titáni. Na bezejmenného hrdinu čeká největší dobrodružství jeho života, které musí podstoupit. Jedině on dokáže zastavit řádění Titánů, kteří ovládají zbytek světa.

Risen 2 Dark Waters bude víceméně pokračovat v zaběhnuté tradici klasických RPG systémů, které byly v prvním dílu bezpochyby na dobré úrovni. Dočkáme se nového a rozsáhlejšího světa, který by měl být větší než slavný Gothic III. Rozloučíme se s kulisami středověkého rázu a podíváme se do doby pirátů a bukanýrů.

Vlastnosti hry

  • Hráč se podívá až na šest ostrovů, které jsou několikanásobně rozlehlejší než byly v prvním díle.
  • Zbraně prošly velkou úpravou a již se neshledáme se středověkými paznehty. Hráč bude moci používat šavle, rapíry či různorodé mačety. Místo luků a kuší budete vybaveni střelnými zbraněmi, které jsou sice účinné, ale dlouho trvá jejich nabití před další střelbou.
  • Modely a animace postav prodělaly výrazné vylepšení. Pohyby a souboje jsou plynulé, přechod mezi útokem a obranou vypadá přirozeněji.
  • Souboje budou o taktice a využívání krytu, útoku plus různé kombinace, které dodávají soubojům tu pravou atmosféru. Hráč se bude moci naučit různé finty. Např. jako kopnout písek nepříteli do očí.
  • NCP mají svůj denní režim, který dodržují. Chování k hlavnímu hrdinovi bude záviset na vaší reputaci a také k jaké frakci se přidáte.
  • Příběh je temnější a okolní svět je nevlídné místo k životu. Nad všemi visí meč zkázy v podobě Titánů.
  • Úkoly by měly být více provázané. Jak je již zvykem určitě se dočkáme vtipných a nápaditých úkolů. Tentokrát se určitě nedočkáme úkolu jako je např.: zabij deset prasat a přines mi jejich kůži.
  • Nejzajímavější novinkou hry je možnost putovat ve společnosti NCP společníka, který Vám bude pomáhat a radit. Při hraní budete využívat pomoci jen jednoho z nich, ostatní by měli zůstat na lodi a čekat na váš návrat.
Doručení:
DO 24 HODIN
89 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 9 bodů

VIDEA

Risen 2 Dark Waters - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 5.5 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: