Vikings - Wolves of Midgard

PC (Steam)Platforma:
RPG hry - KlasickéŽánr:
Games FarmVýrobce:
24. Března 2017Datum vydání:
Jazyk:

Je čas zastavit soumrak bohů Ragnarok při kterém bude lidstvo zničeno společně s Bohy. Pradávní nepřátelé Bohů a lidí se vrátili do země Midgardu, kde rozsévají zkázu a zmar mezi lidmi, samotní obři opět kráčí mezi smrtelníky. Čeká na vás poslední boj, při kterém jde o vše o přežití světů a jeho obyvatel.

Hra Vikings: Wolves of Midgard od slovenského studia Games Farm, které na poli RPG her má pár kvalitních zářezů. Nás zavede do doby vikingských mýtů a časů hrdinských časů, kdy válečník zvítězil nebo padl. Svět se ocitá nad propastí a jeho zničení je jen otázka času, ale přesto vše povstal hrdý vikinský klan Ulfungů, kteří přišli při řádění obrů o svojí vesnici a chtějí krvavou odplatu a při tom zachránit zemi lidí tedy Midgard.

VÍCE

Hráč se vžije do role válečníka či štítonošky, kteří se vydali na cestu za zničením obrů a obnovy své zničené vesnice. Vikings: Wolves of Midgard nabídne mlátičku diablovského střihu, ve které budete kosit hordy nepřátel, pomocí široké palety válečných nástrojů. Od seker, mečů a válečných kladiv až po oštěpy a luky. Na místo klasického sbírání zkušeností bude hráč sbírat krev padlých nepřátel, které poté bude muset obětovat bohům, kteří mu na oplátku vylepší jeho schopnosti.

Podíváte se do různých světů vikingské mytologie Midgardu a Niflheimu, které vycházejí z představ vikinských mužů a žen 10. století. Hráč bude čelit různorodým nepřátelům od obrů, až po různorodé příšery. Do boje budete moci vyrazit sami v singleplayeru, nebo v kooperaci pro dva hráče. Vikings: Wolves of Midgard toho nabízí opravdu hodně od soubojového systémů, herního světa až po možnost si hru užít s kamarádem, a proto se pustě do záchrany světa.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
89 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 9 bodů

VIDEA

Vikings - Wolves of Midgard - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3 Ghz Quad Core
RAM: 8 GB
Grafická karta: 2 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: