S.W.I.N.E. HD Remaster

S.W.I.N.E. HD Remaster je nová edice náročné klasické strategické hry S.W.I.N.E.! 18 let po vydání původní verze bude ta nejšpinavější válka mezi armádou králíků a prasat inspirovat nové i staré fanoušky sofistikované strategie v reálném čase s kompletně přepracovanými texturami, podporou dnešních rozlišení, detailními modely jednotek, rozhraním přizpůsobeným pro 16:9 a vylepšeným zoomem. Ve hře S.W.I.N.E. HD Remaster budete svádět náročné tankové bitvy na obou stranách králíků a prasat ve dvou rozsáhlých kampaních pro jednoho hráče! Používejte různé tanky, průzkumná vozidla, dělostřelectvo, raketomety a leteckou podporu a pomozte své straně vyhrát. Vyberte si z celé řady vylepšení, vylepšujte své jednotky a vybavte je speciálními schopnostmi

VÍCE

Vlastnosti hry:

  • Žádné zdlouhavé budování základny, jenom VÁLKA: Dejte dohromady armádu, pečlivě plánujte a vrhněte se přímo do bitvy ve dvou náročných kampaních pro jednoho hráče s celkem 22 nelítostnými misemi!
  • Prasácká podívaná: Můžete očekávat moderní rozlišení až 4K, přizpůsobené rozhraní pro 16:9, vylepšený zoom, přepracované textury a detailní modely jednotek!
  • Utkejte se s kamarády: Napínavé bitvy až pro 8 hráčů vás čekají v revidovaném režimu pro více hráčů, a to jak přes LAN, tak internet!
  • Kromě hry samotné vás čeká jedinečný bezplatný bonusový obsah, jako je originální soundtrack, exkluzivní digitální artbook s dosud nezveřejněným materiálem a dokument o tvorbě hry, který se věnuje počátkům S.W.I.N.E. a jeho oživení od KITE Games.
  • Nejen pro staré fanoušky: S.W.I.N.E. HD Remaster je skutečná výzva nejen pro fanoušky originálu, ale také pro ambiciózní mladé generály!
Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
199 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 20 bodů

VIDEA

S.W.I.N.E. HD Remaster - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.6 Ghz
RAM: 1 GB
Grafická karta: 128 MB
HDD: 3 GB
Systém: Windows 7, 10
Jazyk: