Stronghold 3 GOLD

V této hře si opět můžete vyzkoušet, jak řídit své obyvatele, vojsko, hrad, ale i to, jak takový nepřátelský hrad dobýt. Jistě Vás potěší vylepšené stavění hradu společně s překopaným základem hry. Navíc už nebudete omezeni velikostí Vašeho města a hradby s městem můžete mít podle svého uvážení.

VÍCE

Edice GOLD obsahuje 5 dodatečných singleplayerových misí, multiplayer režim „Korunovace“ a balíček historických hradů.

Legendární RTS strategie Stronghold se vrací zpět na naše obrazovky a to s číslem tři. Třetí díl se navrací ke kořenům celé série. Měli bychom se dočkat původního zpracování, které udělalo ze Strongholdu legendu mezi RTS hrami. Třetí díl by měl navázat na prvky prvního dílu a to v intuitivním ovládání, rovněž zlehčením řízení celého paství. Vzhledem k neúspěchu druhého dílu se již nevěřilo, že by bylo možné navázat na úspěch prvního dílu. Největší chybou druhého dílu bylo, že se vývojáři snažili skloubit spousty herních mechanizmů, které se bohužel nepovedly, to byl největší kámen úrazu. Stronghold 3 se vrátí k původnímu řízení paství. Dočkáme se i novinek, které okoření hratelnost.

Novinky ve hře budou již vyvážené a hlavně zapadnou do celého konceptu hry. To jsou slova vývojářů, kteří se jak je vidět poučili z vlastních chyb. Zajímavá novinka je střídání dne a noci. Nepůjde jen o kosmetický prvek, který by byl jen na okrasu. Podle toho se bude odvíjet viditelnost, která bude omezena. Hráč již neuvidí co se děje na mapě, ale jen v okruhu jednotek či hradu. Jinak bude mapu zahalovat šedivá mlha. S tímto přicházejí nové možnosti hry, jak dobýt hrad za pomocí tmy či budovat hradby tak abyste měli výhled do všech stran. Nový fyzikální engine Hawok zajistí podívanou při ničení hradeb, které se rozpadají jako ve skutečnosti. Grafickou stránku hry má na starosti engie Settlers, který vdechne hře středověký ráz.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
199 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 20 bodů

VIDEA

Stronghold 3 GOLD - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 5 GB
Systém: Windows XP, Vista , 7
Jazyk: