Space Engineers

Unikátní hra, ve které dostanete možnost stavět ve vesmíru koráby, těžit suroviny z asteroidů, létat ve svých strojích a bojovat i s jinými hráči. Hráč si bude moci stavět lodě libovolně ve vesmíru nebo se může rozhodnout pro survival ve kterém bude muset těžit suroviny pro výrobu. Vesmírné koráby mají funkční motory, které reagují na hmotnost plavidla. Space Engineers je unikátní hra, které nemá konkurenci ve světě her.

VÍCE

Space Engineers je sandbox hra o strojírenství, výstavbě a údržbě kosmických objektů.. Hráči budou stavět vesmírné lodě a vesmírné stanice různých velikostí a využití (civilní a vojenské), pilotní lodě a provádět těžby surovin na asteroidech.

Space Engineers využívá realistický fyzikální engine: všechny objekty lze sestavit, rozložit, poškodit a nebo uplně zničit. Hra nabízí dva herní módy: kreativní a survival

Space Engineers je inspirován realitou a tím, jak věci skutečně fungují. Space Inženýři se snaží dodržovat zákony fyziky a nevyužívá technologie, které by nebylo možno uskutečnit v blízké budoucnosti.

Space Engineers se soustředí na stavební aspekty, ale může být hrána jako taktické střílečka. Očekáváme, že hráči se budou vyhýbat přímému boji člověka proti člověku a místo toho využijí svou kteativitu a technické dovednosti k vybudování válečných strojů a obraných mechanizmů a také opevnění.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
299 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 30 bodů

VIDEA

Space Engineers - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 8 GB
Grafická karta: NVIDIA GeForce 8800GT / ATI Radeon HD 3870 / Intel HD Graphics 4000
HDD: 10 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: