Star Wars Battlefront 2

Velkolepé až epické bitvy, které na vás čekají v novém díle Star Wars: Battlefront II mohou hrdě konkurovat bitvám, které znáte z filmů. Nový díl Battlefrontu se hodně inspiruje filmovou ságou ať už se jedná o zmíněné multiplayerové bitvy na zemi či vesmírné střety, ale především se dočkáme skvěle napsaného příběhu pro singleplayerovou část hry. Historicky poprvé v sérii Battlefront budete moci zakusit herní kampaň pro jednoho hráče a můžete si být jisti, že příběh může konkurovat i filmové předloze.

Singleplayerová část hry nabídne hodně zvláštní pohled na celé univerzum Star War, protože se vžijete do role elitního člena komanda imperiálních sil. Aby, byl příběh ještě více zajímavý, tak hlavní hrdina je spíše hrdinka jménem Iden Versio, která se dokázala vypracovat až na velitele elitního komanda. Děj se odehrává po zničení druhé Hvězdy Smrti rebely, kteří dokázali zasadit citelný úder Impériu. Velitelka dostane nelehký úkol pomstít smrt císaře Palpatina a zabránit rebelům, aby stále neohrožovali Impérium. Příběh herní kampaně je hodně zajímavý, díky dobře napsanému scénáři. Proto se můžete těšit na zajímavé situace a postavy. Příběh vás dokáže opravdu pohltit a nepustit.

VÍCE

Největším tahákem celého Battlefront II je úžasný multiplayer, který přináší ohromné bitvy mezi hráči a mají úžasnou atmosféru. Těšte se na rozlehlá bojiště a díky skvělému level dressingu bude každé bojiště jedinečné a bude mít své vlastní kouzlo. Můžete bojovat na otevřených pláních či v městské zástavbě. Každé bojiště má své specifické vlastnosti, které se při bojích zohlední. Díky tomu, že se na bojišti může pohybovat až 64 hráčů, tak bez taktiky a plnění dílčích plánů nemůžete vyhrát. Největší novinkou jsou vesmírné bitvy, které vás svojí velkolepostí připoutají k židli. Další zajímavé novinky jsou především v herních klasách v podobě nově přidaných herních třídách, máte nové možnosti výbavy ve své herní třídě.

Star Wars: Battlefront II nabízí zábavu na dlouhé týdny hraní. Ponořte se do světa Star Wars a prožijte velkolepé dobrodružství.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
399 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 40 bodů

1-4 | 5-6
VIDEA

Star Wars Battlefront 2 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5 6600K / AMD FX-6350
RAM: 8 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 15 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: