Surviving Mars

Vítejte do svého nového domova. Nadešel čas, abyste se prošli po Marsu a zabrali jej pro lidskou rasu a především, je nutné zde vybudovat plně fungující první lidskou kolonii na Marsu! Vše co k tomu potřebujete, jsou zásoby, kyslík, pár dekád tréninku, zkušenosti v písečných bouřích a přístup „zvládnu vše!“, ale jak do toho zapadají ty podivné černé krychle, co se všude objevily?

Hra Survivning Mars je sci-fi simulátor městské zástavby. Vše je přímo prodchnuto detaily a dává vám pocítit radost už jen nad tím, že tento proces přežijete. Jako první si vyberete vesmírnou agenturu, co vás bude podporovat zdroji a financemi. Pak nadešel již čas, umístit své nové město do ideální lokace Budete stavět dómy, infrastrukturu, zjišťovat nové možnosti díky vědě, využívat aktivně dronů a hlavně: budete se neustále snažit jakýmkoliv způsobem rozšířit své působiště a zkvalitnit jeho služby. Samozřejmě, v první řadě to bude kultivace jídla, také ale dojde na kopání minerálů anebo si jen tak můžete vyrazit po práci do baru na poslední novinky. Jak totiž záhy zjistíte, udržet naživu vaše nové kolonisty není na této divné nové planetě nic jednoduchého.

Očekávat můžete nespočetné překážky ke zdolání, navíc, budete muset správně rozvrhnout své strategie a zvýšit tak své šance na přežití (a pozor, nikomu to neříkejte, ale i o zjištění tajemství o místních mimozemšťanech… ) Je super i to, že je strom objevů zde pokaždé jiný.

Myslete na to, že vaše kolonie musí být v první řadě maximálně udržitelná. Stavíte na planetě, která není tak přátelská k životu, jako je Země, což by bylo vhodné zdůraznit. Určitě nepotřebujete výpadky energie ani město bez vzduchu.

Jeden každý z vašich kolonistů je unikátní tvor s vlastními problémy, i silami, jenž mohou při správné aplikaci kladně přispět všem kolonistům. Stačí ale třeba, abyste nechali vědce na příliš mnoha nočních směnách a rázem z něj máte alkoholika.

Každé z míst zde zkrátka má svoji osobnost, ať již zde hostíte kolonisty, továrny nebo komerční budovy, … A vy tomu všemu udáte ten hlavní směr! Budete vědcem? Můžete! Badatelem? Můžete! Psychologem? Můžete! Stejně jako tuny dalšího…

Doručení:
DO 24 HODIN
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

1-4 | 5-7
VIDEA

Surviving Mars - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 6 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: