Urban Empire

Ve vydavatelství Kalypso Media, které stojí za skvělou sérií Tropiko nebo hrami Dungeons 2, Sudden Strike 4 a Grand Ages: Medieval se rozhodli, že udělají radost vše fandům, kteří mají rádi politicko-budovatelské strategie. Urban Empire nabízí nevšední herní možnosti i zážitky. Můžete začít plánováním a budováním města, zatímco jindy budete řešit důležitá politická rozhodnutí. Nečekejte žádnou lacinou kopie Tropika, protože Urban Empire je z jiného těsta, které je opravdu hutné.

VÍCE

Vývojáři Urban Empire dokázali skvěle zkombinovat dvě nesourodé herní složky, klasickou městskou budovatelskou strategii s politickým manažerstvím. Hra začíná v industriální éře a před sebou máte dvě staletí vývoje a rozvoje nebo úpadku města. Během 200letého vývoje se postupně budou měnit všechny prvky od ekonomického, politického, sociologického i technologického. Některá období budou více bouřlivá, některé změny obyvatelstvo přivítá s otevřenou náručí a některé změny povedou až k revoltě obyvatel. Ve dvousetletém rozmezí se postupně budou vynalézat nové technologie, které se následně budou uvádět do praxe. Jednou to budou např. auta, tramvaje jindy zase antibiotika.

Vše bude řídit jedna ze čtyř vládnoucích dynastií, která disponuje pěti unikátními osobnostmi. Jedině na vás bude jakou dynastii si zvolíte a povedete s ní město z pozice starosty. Starosti budete provádět všechna zásadní rozhodnutí, budování infrastruktury, plánování městských částí až po závažná politická rozhodnutí. Připravte se na to, že se nikdy nedokážete zavděčit všem. Urban Empire vám do cesty staví nejen spokojenost obyvatel města, ale také městskou radu, kterou musíte přesvědčit, že vaše pravda je ta správná nebo se můžete pokusit ignorovat radu a vládnout sám ze své kanceláře, ale potom čekejte následky.

Vaše politická rozhodnutí a politický boj nesmí přesáhnout pomyslnou hranici, protože na starosti nemáte jen politický boj a kariéru, ale také musíte zabezpečovat potřeby občanů a rozvoj města. Ti od vás očekávají bezpečnost, dostatek kultury, jídla a cítit se v bezpečí. Šťastní obyvatelé vás mohou podpořit při rozhodování v důležitých a těžkých tématech, jako jsou práva žen (přijmutí nebo nepřipnutí), dětská práce atd.

Urban Empire je komplexní politicko-budovatelská hra, která toho nabízí opravdu hodně, řízení města, politický boj a postupný dvousetletý zajímavý vývoj.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

Urban Empire - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Intel i5-2400 / AMD FX-6350
RAM: 6 GB
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD HD 6850 2GB
HDD: 4 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: