Take On Mars

PC (Steam)Platforma:
Simulátory - Ostatní Sim.Žánr:
9. Února 2017Datum vydání:
Jazyk:

Prozkoumejte kamenitý terén a pouštní pustinu rudé planety. Hra Take On Mars od studia Bohemia Interactive vás vrhne přímo do víru nejnapínavějšího počinu lidstva všech dob, kde začnete jako operátor průzkumného vozidla a postupně se stanete prvním člověkem, který kdy vkročil na Mars. K dispozici máte celý arzenál vědeckého vybavení, stanete se průkopníkem průzkumu a kolonizace jiné planety.

VÍCE

Klíčové prvky

Vesmírný program, 1. kapitola: Robotická kampaň

Prozkoumejte rudou planetu z pohledu vědecké vesmírné agentury. Na vzdálenost stovek milionů kilometrů se staňte operátorem průzkumných vozidel, vesmírných modulů a sond – a shromažďujte důležitá vědecká data o Marsu. Vyzkoumejte nové technologie a získávejte nové vybavení.

Vesmírný program, 2. kapitola: Příběhová kampaň mise s lidskou posádkou

Převezměte roli astronauta Marka Willise, jednoho z astronautů vůbec první mise na Mars s lidskou posádkou. Při sestupu atmosférou Marsu dojde ke katastrofě a spojení se Zemí je přerušeno, načež je posádka vyhlášena za ztracenou. Jeden astronaut však přežil: vy. Budete se muset spolehnout na své schopnosti strojního inženýra, bojovat o přežití a stavět stroje potřebné k návratu domů.

Sandboxová survival hra pro více hráčů

Pozvěte své přátele do online hry více hráčů, do které se můžete kdykoliv připojit a zase se odpojit, a společně položte základy lidské kolonie na Marsu. Spolupracujte a těžte z marťanské půdy surové materiály, rafinujte je na skutečné sloučeniny a pomocí 3D tiskárny si panel za panelem postavte svou základnu. Založte elektrickou síť, v obytných prostorách nastavte správný tlak, pomocí botaniky pěstujte plodiny a ovládejte různá vozidla a stroje, díky kterým vy a vaše posádka zůstanete naživu.

Skutečná místa

Vydejte se na cestu rozlehlou a nelítostnou krajinou Marsu, jehož prostředí se ve hře zakládá na skutečných satelitních datech ze slavných míst, jako jsou například krátery Victoria a Gale a oblast Cydonia. Připravte se na extrémní počasí a písečné bouře a dávejte si pozor na ozáření ze solárních úkazů na Marsu. Kromě rudé planety najdete ve hře Take On Mars různá další neobyčejná místa a nebeská tělesa, včetně měsíce Marsu Deimos, oběžnou dráhu Země, Měsíc planety Země (oblast přistání mise Apollo 17), mezinárodní vesmírnou stanici (s kompletním interiérem), pozemské výcvikové centrum a výcvikovou krajinu planety Mars.

Pokročilá simulace

Zažijte pohyb v prostředí s odlišnou silou gravitace, včetně nulové gravitace. U vozidel hrozí nebezpečí ulomení kamer, robotických ramen nebo dokonce jednotlivých vzpěr a kol – to vše ovlivňuje následné ovládání vozidel. Každý objekt, systém a nástroj je ve hře Take On Mars věrně simulován. Hra tak nabízí skutečně autentický zážitek.

Nástroje pro tvorbu obsahu a podpora modování

Ve 3D editoru vytvářejte vlastní scénáře a sdílejte je ve službě Steam Workshop. Ponořte se do výkonného editačního nástroje hry Take On Mars a vyviňte vlastní nové terény, přídavky a kompletní modifikace.
A mnohem více
Seznamte se s hraním Take On Mars v pěti výcvikových misích. Zahrajte si širokou nabídku jednotlivých scénářů rozmístěných v různých oblastech. V herní encyklopedii Marsu objevte o rudé planetě různá zajímavá fakta.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
49 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 5 bodů

VIDEA

Take On Mars - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2,5 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 Mb
HDD: 6 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: