The Evil Within 2

Zlo nikdy nespí, to si zapamatujte, jinak vám sebere to nejdražší ve vašich životech a samotný život to nebude. Druhý díl The Evil Within vás postaví proti nemrtvím a dalším obludnostem, které ve vás nejednou vyvolají pocit strachu a nevolnosti. To vše v bohatém a lépe navrženém světě, než v minulém díle a toto vše zabalené v kvalitně zpracované akci. The Evil Within 2 nabídne mnohem více než bezmyšlenkovitou brutalitu. Především variabilní hratelnost, skvěle zvládnutelný design úrovní a úctyhodnou herní dobu.

Druhý díl se může především pochlubit větší svobodou než minulý díl a to díky otevřenému designu úrovní. Hratelnost se vybrousila téměř k dokonalosti a opět se dočkáte osvědčené kombinace third person akce ,při které vám bude stékat po čele ledový pot, abyste neminuli, protože náboje jsou v The Evil Within vzácné jako šafrán. Akční pasáže jsou chytře a nápaditě doplňovány tichým pohybem v lokacích, kde sebemenší hluk znamená brutální smrt.

VÍCE

Příběh nového dílu dá pocítit tíhu tísnivého strachu s občasnými dávkami adrenalinu při boji s odpornými monstry. Především plíživé sekvence hry spadají do klasického žánru hororu, který je vybudován na atmosféře hry. Při akčních bojích, kdy se rozhodnete vyjít ze stínu a začít bojovat se hra dokáže ladně přizpůsobit. Z tísnivého pocitu strachu se stane touha zabíjet monstra, která vypadají bizarně a v některých případech až zvrhle. Herní hratelnost dává neskutečnou svobodu díky možnostem volby, jak hrát The Evil Within 2. Je možné se hrou postupně proplížit a zabíjet protivníky jednoho po druhém nebo si zvolit přímočařejší možnost, která je o pár kapek krve brutálnější. Eventuálně je možnost vše kombinovat a užívat si skvělou hratelnost na plno.

The Evil Within 2 nabídne možnost prožít netypický příběh, který se na první pohled zdá jako obyčejné herní klišé. Příběh se odehrává v detektivní až psychologicky laděné zápletce, která dokáže někdy pořádně zabrnkat na vaše nervy i na emociální notu. Vžijete se do kůže hlavního hrdiny Sebastian Castellanos, který se vydává do paranormálního světa ve snaze zachránit vlastní dceru a možná i sám sebe. Příběh ve vás dokáže vyvolat silné emoce a nebude to jen strach z monster.

Nový The Evil Within 2 dokázal překonat první díl v mnoha ohledech a to především z pohledu příběhu, herní stránky i přes skvělý design úrovní.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
249 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 25 bodů

1-4 | 5-8 | 9
VIDEA

The Evil Within 2 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5-2400 / AMD FX-8320
RAM: 8 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 40 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: