Thief Simulator

Staňte se pravým zlodějem. Budete moct vykrádat domy v otevřeném světě, ve kterém je několik sousedství. Pozorujte váš cíl a nashromážděte informace, které vám pomohou s vaší vloupačkou. Přijměte výzvu vykradení těch nejvíce zabezpečených domů. Kupte si nějaké špičkové vybavení určené na kradení a naučte se pár nových triků pro zloděje. Klidně prodejte ukradené položky kolemjdoucímu. Můžete dělat cokoliv, co dělá každý pravý zloděj!

Každý dobrý zloděj pokaždé poznamenává jeho cíl. Co je uvnitř? Kdo tam žije? Jaký je denní režim tvého cíle? Zjistěte přesné časy, kdy nikdo není doma, nebo jestli třeba mají zvědavé sousedy. Vyberte si jeden z mnoha možností, jak připravit dokonalý plán. Ve hře Thief Simulator je mnoho užitečných zařízení, které by se vám mohli hodit když budete zjišťovat vše potřebné o vašem cíli a jeho sousedství.

Čím rychleji, tím lépe. Najděte a ukradněte co nejvíce cenností v tom nejkratším čase. Pamatujte si ale, že nekonečné batohy zkrátka neexistují. V každém domě najdete tunu užitečných věcí, které vás opravdu mohou zpomalit. Pokud jste si jistí, že daná položka nebude stát zrovna hodně, možná by jste jí tam měli zkrátka nechat a mít více místa pro nějaké dražší položky. Pokud si naplníte batoh bezcennými položky, tak se možná tak zdržíte, až se jich budete zbavovat, abyste měli místo pro nějaké cennější předměty. Buďte opatrní, protože některými věci na sebe můžete upoutat pozornost policie!

VÍCE

Opravdový zkušený zloděj dokáže zahlédnout místa, kde je největší pravděpodobnost, že budou ukrývat nějaké cennosti. Použijte v noci svou baterku k zvýraznění všech cenností v dohledu.

Vypněte sledovací zařízení GPS, odpojte všechny zařízení z internetu a odstraňte sériová čísla. Rozmontujte ukradené auto a prodejte jeho části na internetu. Připravte všechny mobilní zařízení předtím než je prodáte do zastavárny. To děláte tak, že z nich odstraníte veškeré zabezpečení.

Porozhlédněte se okolo pro jakékoliv užitečné předměty. Ušetří vám trochu času při páčení nebo hackování. Klíč vedle okna nebo účtenky za nákup v popelnici. Všechny tyhle věci mohou takovému aspirujícímu zloději zjednodušit život nebo alespoň zkrátit pobyt ve vězení o polovinu. Samozřejmě, že polovina z nich jsou jen bezcenný odpad… Nebo možná nejsou?

Buďte opatrní! V některých domech můžete potkat neočekávané hosty. Pokud vás spatří při kradení, zavolají na vás policii. V takovém případě se prostě schovejte a počkejte, než po vás přestanou pátrat. Nebo prostě můžete odhodit všechny ukradené předměty a utíkat co nejrychleji to půjde.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
189 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 19 bodů

VIDEA

Thief Simulator - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5
RAM: 8 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 5 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: