Torment Tides of Numenera

Nástupce kultovního RPG Planescape: Torment, které před dlouhými 17ti lety dokázalo omráčit všechny hráče, kteří se do světa Planescape: Torment podívali. I dnes se tato legenda stále hraje i přesto, že vyšla tak dávno. Nástupce této legendy je Torment: Tides of Numenera opět jde o izometrické RPG klasického střihu, se skvělým propracovaným příběhem, nezapomenutelnými charaktery a neskutečně komplexními volbami a možnostmi. V neposlední řadě s velice poctivou hratelnosti a obtížností, protože svět Torment není pro každého.

Torment: Tides of Numenera je věrná filozofii původního Tormentu, přestože herní svět a mechanika spadají do reality roku 2017. Nedočkáte se zbytečně složitého ovládání a herních mechanik dob minulých. Nejdůležitějším a nejzásadnějším prvkem celé hry je samozřejmě příběh a svět Tormentu, který je krásně bizardní. Dočkáte se obrovského města, které je postaveno v útrobách obřího mezigalaktického slimáka, který jen tak mimochodem putuje v čase a prostoru, to je jen vrchol pomyslného ledovce. Vydejte se na napříč světem Ninth World, který je plný nepředstavitelných a dech beroucích momentů i míst. Nabízí originální a neotřepané zážitky, které nabízí jedině Torment: Tides of Numenera. Tento herní světě budete chtít celý prozkoumat a zjistit všechna tajemství. Každá postava, kterou při svém putování potkáte má vám většinou co říci. Díky skvěle napsaným dialogům, počínaje mytologií světa, po smrtelně vážná témata až po humor, který je občas až černý. Budete mít pocit, že tento svět opravdu žije.

VÍCE

Nejdůležitějším pilířem jsou vaše rozhodnutí, která na cestě po světě Ninth World učiníte. Nečekejte černobílý svět dobra a zla, ale musíte dělat komplexní rozhodnutí, která nejsou ani zlá ani dobrá, protože v tomhle svět nejde uspokojit všechny. Vaše činy a rozhodnutí nebudou mít vliv nejen na vás, ale i na vaše společníky a okolní svět, ale především půjde o to, kým se stanete. Po celou hru vás budou moci doprovázet čtyři společníci, kteří se po cestě k vám postupně přidají. Torment: Tides of Numenera nabízí nevšední herní zážitek, nepřeberné množství voleb a rozhodnutí, především skvělý příběh.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
259 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 26 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Torment Tides of Numenera - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 4 GB
Grafická karta: min. NVIDIA GeForce GTX 460
HDD: 20 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: