Two Point Hospital

PC (Steam)Platforma:
Strategie - BudovatelskéŽánr:
SEGAVýrobce:
30. Srpna 2018Datum vydání:
Jazyk:

Snili jste někdy při návštěvě doktora o tom, jaké by to bylo, postavit si svoji vlastní dokonalou, promyšlenou a jako hodinový stroj fungující nemocnici? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Ve hře „Two Point Hospital“ se dá udělat právě totéž!

Jak se ale sluší a patří u „stavěcích simulací“, bude nutné nejprve optimalizovat koridory, pak správně položit jednotlivé sekce, přistavět nějaké ty externí podpůrné budovy, umístit nějaké ty dekorativní i funkční drobnosti a již jen budete čekat, až sem vyrazí pacienti a vy vyhrajete ceny za design. A pozor, i zaměstnanci zde mohou mít nějaké ty specifické osobnosti (a umí dokonce i levelovat!).

U místních lidí ale nebudete léčit běžné nemoci, ale všelijaké neobvyklé zvláštnosti: čtvercovitost hlavy či balonovost hlavy namátkou. Starat se ovšem o jednoho pacienta problém není, ale co budete dělat, když vypukne řádná pandemie?

Hře ale díkybohu nechybí ani stránka vývojová – hledáte nové léky atd. atd. Vaše nemocnice je časem také čím dál větší monstrum.

Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 3 HODIN
689 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 69 bodů

VIDEA

Two Point Hospital - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 4 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 5 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: