Witch It je hra na schovávanou pro více hráčů. Stateční lovci hledají čarodějnice v humorném, kouzelném světě.

Lov a schovávej se v pestrobarevném kouzelném světě

Svět Witch It je plný prostých vesniček, zamrzlých jezer a starověkých knihoven, které můžeš prozkoumat a schovat se v nich. Každá mapa má své příběhy a tajemství, do kterých se můžeš ponořit a objevit je!

Hledej jako nebojácný lovec

Tvoje práce jako lovce je pochytat všechny čarodějnice pro zachování klidu v městečku. Lovci jsou vybaveni různými nástroji a vychytávkami, které jim s úkolem pomáhají, ať už je to věrná slepice, která vyhledává záludné čarodějnice, nebo schopnost nárazu, která způsobí velké poškození v jedné oblasti!

Schovávej se jako nezbedná čarodějnice

Čarodějnice mají schopnost přeměnit se v téměř cokoli v krajině, aby popletly lovce a zůstaly naživu. Mohou libovolně přepínat mezi různými předměty a používat kouzla, aby zmátly, vystrašily, a dokonce přehodily ovládání svých protivníků!

VÍCE

Objev velký výběr předmětů

Každá mapa je plná neustále se rozrůstajícího množství jedinečných předmětů, ve které se mohou čarodějnice proměnit. Od velkých předmětů, jako je nábytek po malé potraviny a ovoce. Na ty nejzvídavější čarodějnice, které je najdou všechny a promění se v ně, čeká skvělá odměna!

Vyjádři se

Zaplň svůj šatník stylovými triky a bláznivými košťaty. Odemkni víc a víc předmětů během hraní hry a získávej zkušenosti, aby sis mohl upravit lovce nebo čarodějnici podle svého vkusu!

Vyber si z několika herních režimů

Momentálně existují tři herní režimy. ‚Schovávaná‘ – Lovci musí najít všechny čarodějnice, aby vyhráli. ‚Mobilizace‘ – Chycené čarodějnice se změní na lovce. ‚Chytni babu‘ – Schopnosti jsou pro oba týmy deaktivované a lovci mohou používat jen zbraň pro boj zblízka.

Hlavní rysy

  • Hraj jako lovec nebo čarodějnice na devíti rozmanitých mapách. Každá má vlastní unikátní herní styl a rozmístění předmětů, které můžeš objevit!
  • Použij rozrůstající se množství zábavných dovedností, abys mohl zmást a vystřelit si ze svých protivníků!
  • Dynamický pohyb předmětů ti umožní snadnější nalezení úkrytů a bezproblémový pohyb po mapě!
  • Odemkni bezpočet možností přizpůsobení pro lovce i čarodějnice různé rarity a kalibru!
  • Vylepši a rozviň svůj účet, abys předvedl své hledačské a schovávací schopnosti!
  • Hraj na veřejných serverech s dalšími zkušenými hledači předmětů, nebo si otevři vlastní soukromý server a hraj s přáteli!
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
379 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 38 bodů

VIDEA

Witch It - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3 2.4 Ghz
RAM: 4 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 5 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: