L.A. Noire

PC (Steam)Platforma:
Adventury - Akční adv.Žánr:
8. Listopadu 2011Datum vydání:
Jazyk:
Jazyk ke stažení [?]:

Chtěli byste zažít, jaké jeto být pravým detektivem, vyšetřovat brutální zločiny s minimem vodítek či být na stopě mafiánům, to se vám splní v L.A. Noire. Celé hra se odehrává na počátku roku 1940, kdy mafiáni byli pravými mafiány, a slovo muže platilo. Hráč bude muset řešit složité případy, vyslýchat podezřelé a přitom se dobrat pravdy.

VÍCE

Intenzivní směs akce a skutečné detektivní práce boří zavedené žánrové zvyklosti, čímž dává za vznik jedinečnému a uchvacujícímu thrilleru.

Akční adventura L.A. Noire nabízí interaktivní detektivní příběh odehrávající se v Americe ve čtyřicátých letech. Hráč se ujme role detektiva a bude řešit nejrůznější případy sériových vražd. Aby však případ vyřešil, bude muset poskládat jednotlivé puzzle dohromady a dopadnout zločince.

Hra se odehrává ve světě násilí a korupce poválečného Los Angeles. L.A. Noire je kriminální příběh, který bezchybně spojuje vyšetřování zločinu, pátrání po stopách, honičky v autech a přestřelky. To vše v revoluční hratelnosti, která umožňuje hráči číst emoce jednotlivých postav, aby se mohl dopátrat pravdy. Hráči tu převezmou roli Cola Phelpse, vyznamenaného válečného veterána, který postupně stoupá na postu losangelské policie řešením série otřesných vražd a dalších zločinů, které mu předkládá samotné temné srdce Los Angeles v době hollywoodského zlatého věku.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
329 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 33 bodů

1-4 | 5-8 | 9-10
VIDEA

L.A. Noire - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 16 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Jazyk: