L.A. Noire The Complete Edition

PC (Steam)Platforma:
Adventury - Akční adv.Žánr:
11. Listopadu 2011Datum vydání:
Jazyk:
Jazyk ke stažení [?]:

L.A. Noire The Complete Edition obsahuje :

  • základní hru L.A. Noire
  • balíček DLC , obsahující případy k vyšetřování :

    “The Naked City" Vice Case, „A Slip Of The Tongue“ Traffic Case, „Nicholson Electroplating“ Arson Case, „Reefer Madness“ Vice Case, “The Consul’s Car” Traffic Case

  • balíček ingame předmětů :

The Broderick Detective Suit, The Sharpshooter Detective Suit, The Badge Pursuit Challenge & Button Man Suit

VÍCE

Adventura s velmi interaktivním příběhem v detektivním prostředí. Bavíme se tu o titulu L.A. Noire, který skvěle vyniká v tom, že patří mezi první hry, kde byla použita velmi detailní mimika postav. Podle toho samozřejmě, jako správný detektiv musíte zjistit, jestli Vám člověk, kterého vyslýcháte říká pravdu, nebo ji přibarvuje. Celá hra se odehrává v nádherném Los Angeles v období kolem roku 1940. V roli detektiva tedy budete mít na starost sbírání, hledání důkazů a výslech svědků nebo případných podezřelých. Pokud budete šikovní, čeká na Vás i povýšení, ale to už zase trochu předbíháme.

Hra se odehrává ve světě násilí a korupce poválečného Los Angeles. L.A. Noire je kriminální příběh, který bezchybně spojuje vyšetřování zločinu, pátrání po stopách, honičky v autech a přestřelky. To vše v revoluční hratelnosti, která umožňuje hráči číst emoce jednotlivých postav, aby se mohl dopátrat pravdy. Hráči tu převezmou roli Cola Phelpse, vyznamenaného válečného veterána, který postupně stoupá na postu losangelské policie řešením série otřesných vražd a dalších zločinů, které mu předkládá samotné temné srdce Los Angeles v době hollywoodského zlatého věku.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
329 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 33 bodů

1-4 | 5-7
VIDEA

L.A. Noire The Complete Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.2 GHz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512MB
HDD: 16 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7
F
A
C
E
B
O
O
K
Jazyk: