Another World 20th Anniversary

Hra „Another World“ nebo také „Out of This World“ je nesmírně unikátní titul hned z celé řady důvodů. Předně, je to první akční platformovka udělaná jako animovaný film (originál vyšel v roce 1991), po čase rozvedla tento nápad dále hra „Flashback“). Během let tak titul celkem po právu získal statut herní legendy na celé řadě platforem (Atari, Commodore, …).

Another World a potažmo i Another World – 20th Anniversary se točí okolo příběhu mladého vědce Lestera Knighta Chaykina, který se přimotá k výbuchu během testu na svém jaderném urychlovači částic a ocitne se v jiném vesmíru a čase. A že tam na něj nečekají s chlebem a solí, to se můžete vsadit – stačí na úvodní scéně pár vteřin zaváhat a rázem je po vás. A nejen tam – to vlastně platí pro celou tuto nehostinnou planetu. Ale nejste vědec nadarmo – přechytračíte jistě monstra i vy!

VÍCE

A co že všechno najdete ve verzi „Another World – 20th Anniversary“? V první řadě je to samozřejmě remasterovaná prezentace – Eric Chahi a DotEmu odvedli velmi slušnou práci, ovšem ta byla ještě vyšperkována doslova k dokonalosti díky HD verzi, která ale do maximální míry stále respektuje totální osobitost originálu.

Titul nabízí na rozdíl od hry tradiční ještě trojici obtížností: „Normal“ (lehčí, nežli klasická hra Another World), „Difficult“ (stejné jako originál) a „Hardcore“ (těžší, nežli originál). Remasteru se dočkaly i zvuky a hudba, jelikož ty klasické by dnes již neměly moc šancí.

Je tu i několik speciálních drobností anžto bonus – dá se plnit 13 achievementů, je tu vývojářský deník a video, jak se vše dělalo + technická příručka.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
149 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 15 bodů

VIDEA

Another World 20th Anniversary - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.6 Ghz
RAM: 2 GB
HDD: 0.8 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8
Jazyk: