Codename: Panzers Bundle

Codename: Panzers Bundle obsahuje celkem 6 položek !

  • Codename: Panzers – Cold War
  • Codename: Panzers, Phase One
  • Codename: Panzers, Phase Two
  • Codename Panzers Cold War Soundtrack
  • Codename Panzers Phase One Soundtrack
  • Codename Panzers Phase Two Soundtrack
VÍCE

Codename: Panzers-Phase One: Ne, toto není pravda! Počáteční hlášení ukazují pouze obrněné jednotky, ale valí se na nás nějaká vážná obrněná síla. Jak je možné, že 70 tunové německé, bojové tanky Köningstiger byly jednoduše přehlédnuty ?! V pořádku, není čas se obviňovat, zamiřte na ně protitankovou pěstí a přiveďte tanky ze zálohy. Pouze přímý zásah je zničí. Hra Codename: Panzers (Complete Edition) Vás vrhne do těžkých bojů druhé světové války. Ať už budete hrát ve městech, v kulkami proděravěných budovách, pochmurných hornatých plochách, nebo zrádných bažinách, hra Vám nabídne souboje v reálném čase s úžasnou 3D grafikou. Vytvořte si vaši jednotku z více než 100 detailně vytvořených jednotek, od oddílu plameňometčíkov, přes sovětský Stalinův raketomet, po německé Königstiger.

Codename: Panzers-Phase Two: Hra Codename: Panzers (Complete Edition) přivede generálů do válkou zničených bojišť Afriky, jižní Evropy a Balkánu, kde budou bojovat v roli Anglo-Amerických spojenců, Německo-Talienskej moci osy, nebo odboje z Jugoslávie. Hráči budou hrát v roli nových, i starých hrdinů v tuctech nových misí, při tom jak jejich povedou k vítězství.

Codename: Panzers-Cold War: Tempelhof, Berlín, úsvit 8. dubna 1949. Velký ozbrojený konflikt se začíná vařit mezi západními silami a východními silami soviestskeho bloku. Rudá armáda stále sílí od konce druhé světové války. S růstem jejich armády Sověti zjišťují, že mají výhodu a čekají pouze na pravý moment k útoku. Moment se dostaví s Tempelhofským incidentem: skoro fatální kolize nákladního letadla spojených států a sovětského bojového letounu nad Berlínskou hlavním vzdušným prostorem. Fatální kombinace náhod a lidských chyb, nemá smysl se hádat o tom čí to byla chyba, nemá smysl se hádat o tom kdo začal a kdo na koho střílel v sobě obraně. V historii se tento konflikt zapsal jako fatální. Během 12 hodin od pádu letadla se zem pod německým hlavním městem otřásá salvami střel války, která se nikdy neměla stát. Konflikt mezi bývalými spojenci nad Evropou o globální nadvládu. V této hře se stává nejhorší realitou a je možné, že se navždy změní osud volného světa. Druhá světová válka je stále palčivou vzpomínkou, ale začíná se studená válka. Všechny jednotky jsou navrženy s realistickými poli vize. Více než 100 zvlášť ovladatelných a historicky přesných vozidel: tanky, kanóny, nákladní vozidla, jeepy a motocykly. Obrovský arzenál pro pěchoty, který zahrnuje plamenomety, protitankové pěsti, miny a pancíře. Vojáci se mohou plazit, běžet a skákat do úkrytů. Jednotky využívají polní výbavu jako obvazy, polní telefony, dalekohledy a dokonce i gumové nafukovací čluny. Za využití důmyslného systému bonusů, kde jednotky mohou získat body prestiže, za které si můžete nakoupit více jednotek, nebo vylepšení a opravy. Stovky válkou poškozených objektů, které se porouchají lehkými poškozeními, nebo budou totálně zničeny.

Schovat
Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 2 HODIN
169 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 17 bodů

VIDEA

Codename: Panzers Bundle - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1,8 GHz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: Radeon X800 nebo NVIDIA GeForce 6800
HDD: 5 GB
Systém: Windows XP, Vista
Jazyk: