Sudden Strike 4

Legendární druhoválečná strategie Sudden Strike dostává nové plnohodnotné pokračování, které nabídne vybroušenou hratelnost, realistické a věrohodné pojetí bitev a především hodiny zábavy. Čtvrtý díl Sudden Strike přímo navazuje na své předchůdce, kteří patří na poli RTS her z druhé světové války k absolutním špičkám. Opět se dočkáte velkolepých bitev, taktického rozhodování, plánovaní útoků či obrany svých pozic.

VÍCE

V Sudden Strike 4 převezmete velení nad jednotkami Američanů, Němců, Britů a také Sovětů. Každá armáda má své specifické vlastnosti, které bude muset každý správný velitel začlenit do své strategie a plánů. Nový díl nabídne tři samostatné singleplayerové kampaně za Brity a Američany, Němce a Sověty. Kampaň bude opravu pekelně těžká a můžete si být jistí, že se při hraní pořádně zapotíte. Kampaně budou mít různorodou náplň. Někdy budete rychle dobývat klíčové pozice nepřátel, abyste je za okamžik opět bránili před opětovným dobytím. Čekejte boje v městské zástavbě, v lesích či na volných prostranstvích. Každé prostředí má svá daná specifika, které budete muset ctít, jinak vaše jednotky skončí absolutně zničené. Hra dostane i skirmich zadání a svůj um si budete moci vyzkoušet proti živým protivníkům v multiplayeru.

Hráč bude moci využívat více jak 100 rozlišných jednotek se svými specifickými vlastnostmi a možnostmi, které odpovídají dobovým specifikům. Do rukou se hráči dostanou legendární stroje z druhé světové války, jako je sovětský tank T-34, americký stíhač tanků M10 Wolverine nebo německý Panzerkampfwagen VI Tiger. Jedna z větších novinek v Sudden Strike 4 je využívání devíti velitelů, kteří mají specifické přístupy k vedení bitev a taktikám. Další novinkou je ještě větší a rozsáhlejší herní mapa a více jednotek na bojišti, než v kterémkoliv z přechozích dílů a to vše zabalené v nové grafice.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
169 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 17 bodů

VIDEA

Sudden Strike 4 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Intel® Core™ i5-4590
RAM: 8 GB
Grafická karta: min. Geforce GTX 980
HDD: 12 GB
Systém: Windows 10
Jazyk: