Úžasný „Dungeon Manager“ či také „Dungeon Tycoon“, jaký zde nebyl od dob Dungeon Keepera II! Autoři titulu Dungeons 3 s hrdostí oznamují, že jejich dílko je ten nejpekelnější, největší a nejlepší simulátor ďábelského dungeonu, jaký kdy vaše oči viděly.

Dungeon Lord právě naverboval ku svým machinacím a hrátkám Temnou Elfí kněžku Thalyi a přenesl ji z povrchu, do svého dungeonu, aby díky ní získal hlavního generála. Dungeon Lord má totiž v plánu opravdu velké věci: chce dobýt okolní podzemní svět. A bude jich třeba, jelikož dobro / zlo zde nikdy nespí a nepohrdne žádnou příležitostí k tomu, aby vás napadlo ze zálohy, takže Thalya v první linii bude mít plný palcát i kouzlenou knihu práce.

VÍCE

Zde si vaše temné já skutečně přijde na své – můžete zde stavět a navrhovat unikátní podzemní struktury, jenž zahrnují pasti, chodby, místnosti se speciálním významem (zde roste to a zde zas ono) a obecně provádět natolik rafinovaný návrh prostředí, aby neměli ti potrhlí šílení dobro šířící rytíři, druidi a podobná sebranka ani tu nejmenší šanci. K tomu ale budete potřebovat spousty tréninku, času a pěkných pár triků v rukávu… Když ale přivoláte Zombie, Orky, Sukkuby, … rázem je ve vašem sklepení „veseleji“, tedy vlastně „temněji“. Poté už jen zbývá popadnout své armády a vydat se na tažení, jenž jednou provždy zanechá skvrnu na nadzemním světě a ukáže, kdo je tu skutečný vládce.

Vy možná říkáte, že na „velikosti nezáleží“, ale v Dungeons 3 docela určitě ano! Velikost tu má smysl! Jelikož ta zde má konkrétně formu tažení se dvaceti misemi, jedna pekelnější, než druhá (v úhrnu ale cca dvacet hodin herní doby), nechybí ale dokonce ani náhodně generované levely a zbrusu nový režim kooperativní, jenž poskytuje více místností a dalších skvělých schopností vůdců.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

Dungeons 3 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.8 GHz Quad Core
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 5 GB
Systém: Windows 7, 10
Jazyk: