Offworld Trading Company

Máte dost bojování, ničení, ale přesto si chcete zahrát kvalitní RTS/budovatelskou hru, která má hloubku, komplexní ekonomické mechanismy a sci-fi příchuť? Tak určitě sáhněte po hře Offworld Trading Company, která tohle vše vrchovatě splňuje, a ještě k tomu něco přihazuje :)

Offworld Trading Company opravdu nabízí komplexní finanční systém, a proto očekávejte grafy, čísla a složitější souvislosti, které si žádají učení a trpělivost. Když dokážete proniknout do světa grafů a čísel, tak se vám otevře nový svět a budete se cítit, jako ryba ve vodě. V této hře jde především o firmu, a ne o národ, proto děláte vše proto, aby vaše firma byla tou nejlepší z nejlepších a nic vás jiného nezajímá. Na vše budete hledět očima obchodníka. V této hře neexistují vládci ani vláda jen věřitelé a dlužníci. Celá hra se točí okolo financí, výroby a získávání surovin pro vaši firmu. Klíčem k úspěchu je navázání dobrých vztahů s koloniemi na Marsu. S kolonisty budete přicházet do styku v řadě klíčových záležitostí přes jejich samosprávu. Budete jim v jejich městě stavět své továrny, postupně jim prodávat základní potraviny (vodu, jídlo atd.). Poté, jak se vaše firma bude rozrůstat a vy se již nebudete soustředit, na to jak a kde získáte suroviny, můžete produkovat lepší a dražší zboží.

VÍCE

V tomto stádiu se dostáváte do světa grafů a čísel a teprve, teď započne pravý boj o ekonomickou nadvládu nad Marsem.

Offworld Trading Company nabízí nevšední herní zážitek z prostředí ekonomického simulátoru, který se může zdát být těžším, ale přesto vás dokáže vtáhnout do hry a nepustit.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

Offworld Trading Company - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.8 GHz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: vidia GeForce 8800 GT, ATI Radeon HD 3870
HDD: 2 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: