Iron Harvest

Klasická strategická hra v reálném čase s epickou kampaní pro jednoho hráče, multiplayer a coop, odehrávající se v alternativní realitě roku 1920+

Iron Harvest je strategická hra v reálném čase (RTS) zasazená do alternativní reality roku 1920+, těsně po skončení Velké války. Tato hra vám umožňuje ovládat obří dieselpunkové mechy kombinující epické singleplayerové a coopové kampaně, stejně jako šarvátky s intenzivní akcí na bojišti pro fanoušky hry více hráčů. Iron Harvest je klasická strategická hra v reálném čase, na kterou fanoušci čekali.

Tradice se střetává s vědeckým a technologickým pokrokem, zatímco Evropa se stále zotavuje z brutálních bitev světové války. Města jsou přestavěna a na venkově začala éra železné sklizně. Farmáři odkrývají pozůstatky majestátních kráčejících strojů, které bojovaly na bojištích Velké války.

Uprostřed tohoto chaosu se objevuje nová hrozba, která ohrozí samotnou existenci Evropy. Utajené jednotky dávají vše, co je v jejich silách, k destabilizaci celých zemí, odhodlané znovu zapálit svět a konečně převzít kontrolu.

Doručení:
DO 24 HODIN
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

1-4 | 5-7
VIDEA

Iron Harvest - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5-4460
RAM: 8 GB
Grafická karta: 4 GB
HDD: 30 GB
Systém: Windows 10
Jazyk: