Moto Racer 4

PC (Steam)Platforma:
Simulátory - Ostatní Sim.Žánr:
MicroidsVýrobce:
3. Listopadu 2016Datum vydání:
Jazyk:

Vstupte do světa motorového freestylu, riskantních triků a dokažte, že tím nejlepším motorkářem jste právě jen a jen vy! Najděte si vlastní jezdecký styl, který bude vaši jízdu charakterizovat, ale především vás dovede za cílovou pásku, jako prvního. Pro Moto Racer 4 je charakteristická rychlá jízda, výkonné motorky a zábavná hratelnost. Připravte se, v této hře jezdci nejezdí fair play. Budete muset mít hodně ostré lokty a být hodně dobří, jestli chcete vyhrávat.

VÍCE

Moto Racer 4 nabízí hráči možnost budování kariéry v singleplayeru, ve které projede nejrůznější prostředí od Spojených států až po Himaláje, od pouště až po sníh. Každá trať i prostředí bude unikátní, proto bude nutné se vždy řádně připravit, a to především svoji motorku a naplánovat jízdu. Hra také nabízí kvalitní multiplayerovou zábavu, až pro deset závodníků najednou. Největší výzvou je vyhrát nad ostatními hráči. Moto Racer 4 toho nabízí opravdu hodně od dynamické hratelnosti, vyladěné motorky až po možnost změřit své síly proti hráčům.

Hra Vás zavede od USA, až po Asii, zrádnými a úchvatnými tratěmi v rychlosti 100 mil za hodinu a více. Do cesty se Vám postaví překážky, odhodláni soupeři, provoz a dokonce i policie, aby Vás zastavili. Přepněte se na off-road a využívejte jedinečné prvky každé tratě ve svůj prospěch, abyste našli ty nejlepší zkratky. Jezděte na asfaltu, nebo hlíně. V režimu Progression budete postupovat hrou a plnit náročné mise, díky kterým odemknete dodatečný obsah ve hře. Staňte se králi volného stylu od Bay Area, až po Asii a kombinujte triky na nepravděpodobných terénech. Upravte si motorku tak, aby odpovídala vašemu jedinečnému stylu jízdy.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
Běžná cena: 768 Kč
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

Moto Racer 4 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.33 GHz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 12 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8, 10
F
A
C
E
B
O
O
K
Jazyk: