MotoGP 15

PC (Steam)Platforma:
Simulátory - MotocyklovéŽánr:
24. Června 2015Datum vydání:
Jazyk:

MotoGP 15 od Milestone přichází s vylepšeným fyzikálním modelem strojů a jezdců, detailnější grafikou, realistickými animaci pomocí motion capture a novým herním módem Beat The Time. V režimu kariéry si budeme moci vytvořit a přizpůsobit vlastní tým a nemohou chybět aktualizované soupisky sezón 2014 a 2015.

VÍCE

OSOBNÍ TÝM, ÚPRAVY A GP KREDITY

Hráč má možnost vytvořit si vlastní osobní tým, vybrat mu název i logo, týmové barvy a kombinézu. Po každém závodě v režimu kariéry pak hráč obdrží GP kredity, za které si může pořídit nové typy motorek, či nové vzory kombinéz.

REŽIM KARIÉRY

Použijte svůj vytvořený tým v režimu kariéry. Uzavírejte smlouvy se sponzory, získávejte si fanoušky a GP kredity a pokuste se stát šampionem. Sponzoři fungují obdobně jako oficiální týmy a nabízejí smlouvy a peníze při dodržení stanovených cílů.

INOVATIVNÍ HERNÍ REŽIMY:

VÝUKA hra seznámí hráče s prostředím a naučí ho, jak využít výhod různých fyzikálních modelů motorek ve hře. Také mu radí, jak přistupovat k zatáčkám a naklánění motorky; vysvětlí mu, jak pracovat s nezávislými brzdami.

V herním režimu BEAT THE TIME se hráč pokusí pokořit časový rekord na trati s konkrétním strojem. Každá oficiální trať má svou výzvu a všechny jsou od začátku dostupné. V tomto režimu může hráč objevit a používat motorky, které by jinak mohly být zastíněny slavnějšími kousky, díky čemuž může objevit nový svět „továrních“, „otevřených“ a legendárních motorek!

SKUTEČNÉ ZÁVODY 2014

Prožijte znovu nejlepší momenty sezóny 2014. Vžijte se do role skutečných závodníků třídy MotoGP a zamíchejte kartami, nebo si připomeňte skutečné události. Každý závod je uveden oficiálními filmovými záznamy z daného okamžiku sezóny MotoGP.

NECHYBÍ TRADIČNÍ HERNÍ REŽIMY MOTOGP:

  • OKAMŽITÝ ZÁVOD
  • GRAND PRIX
  • MISTROVSTVÍ SVĚTA
  • ZÁVOD S ČASEM
  • VÝZVY PRO ŠAMPIONY
Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
49 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 5 bodů

VIDEA

MotoGP 15 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3-530 2.93 Ghz
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 30 GB
Systém: Windows Vista , 7, 8
Jazyk: