Planetary Annihilation TITANS

Datadisk jménem „TITANS“ je obřím (a samostatně hratelným) rozšířením masivní RTS hry „Planetary Annihilation“, jenž obsahuje základní hru + tuny věci k tomu. V první řadě je to samozřejmě doplnění gigantických bojových robotů třídy „TITAN“ – v každé třídě je to vždy minimálně jeden (Zeus jako letadlo, Atlas zase najde uplatnění anžto pozemní jednotka, …). Rozšíření se ale dočkala i sada jako by standardních jednotek: je jich tu celých 16 nových (Hover Tanky, Orbital Battleship nebo krvežíznivý Nanobot Swarm, …).

Vaše bitvy v Planetary Annihilation: TITANS budete moci vést nejenom na zemi, ale i na víceúrovňovém terénu (platí pro single i multiplayer). Přepracován však byl i výcvik (Tutorial), jenž je podle vlastních slov autorů nyní více svižnějším zážitkem. Pro AI bojůvky tu pak přibyla hra v režimu „Bounty Mode“.

VÍCE

Vše, co jste tak milovali a milujete na sérii Planetary Annihilation je samozřejmě stále tady:

  • Epická škála bitev – bojujete s tisíci jednotkami v meziplanetárním měřítku, na moři, na zemi, na orbitě i ve vesmíru.
  • Neméně epický singleplayer – čeká vás zde tažení „Galactic War“, jenž váš postaví do procedurálně (a taktéž i nesmírně dynamické) náhodně generované galaxie, v níž jsou věci a události pokaždé jiné.
  • Epický multiplayer – dá se střihnout bitva až 10 hráčů proti sobě, v rámci týmů, každý za sebe nebo klidně i jen „1vs1“ jako by hodnocenou online žebříčkovou hru.
  • Ničení celých planet – opravdu to jde. Za pomoci kolizí asteroidů či orbitálních laserů se dá „zrušit“ celá planeta (o železném mamutovi Ragnarok Titan ani nemluvě…).
  • Pokročilé ovládání – vše se dá automatizovat do té míry, že není problém kupříkladu vést útok i ve více frontách na více planetách zároveň.
  • Instant Replay – jakékoliv zápasy si můžete uložit a poté je přehrát namátkou svým známým. Ale to není vše: můžete od přetočeného místa rovnou začít hrát znovu a lépe.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
489 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 49 bodů

VIDEA

Planetary Annihilation TITANS - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Quad Core
RAM: 8 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 5 GB
Systém: Windows 7, 10
Jazyk: