Total War ROME II - Emperor Edition

Edice Emperor Edition obsahuje :

  • hru Rome Total War 2
  • Kompletně novou kampaň „Emperor Augustus“
  • Všechny předchozí DLC a patche
  • Nový obsah a doplňky
VÍCE

Jak daleko zajdete kvůli Římu? Staňte se první světovou velmocí a chyťte otěže nejneuvěřitel­nějšího a největšího válečného stroje starověku. Pokořte nepřátele své slovutné říše na poli vojenském, hospodářském a politickém. Váš vzestup s sebou přinese obdiv vašich následovníků, ale také chamtivost a žárlivost i od těch nejbližších spojenců. Zasadí vám zrada smrtelnou ránu, nebo se proti svým starým přátelům obrátíte jako první vy? Kolik jste ochotni obětovat v zájmu Říma? Budete bojovat za rozkvět Republiky, nebo spřádat intriky, abyste vládli jako císař diktátor?

Tvůrci cenami ověnčené série Total War zakládají nový milník kvality a hloubky strategického hraní. Svou originální směs realtimové a tahové strategie povyšují na zcela novou úroveň.

Epická tahová kampaň, ve které plánujete ovládnutí známého světa – způsobem, který se vám zlíbí.

Pociťte bouřlivé střety armád, když římská válečná mašinerie vtrhne na bojiště v reálném čase. Desítky tisíc mužů se utkají v boji v dech beroucím detailu, který přímo ovládáte.

Zbrusu nový grafický engine: pohleďte na exotická starověká města a kolosální armády renderované s neuvěřitelným detailem a neuvěřitelně strhující bitvy ve filmovém stylu. Nové kamery jednotek vám umožňují zúčastnit se boje z každé perspektivy.

Plně přizpůsobený zážitek: výkon je optimalizován jak pro vaše PC, tak pro laptop. Užijte si úžasnou hru Total War: Rome II, ať už jsou specifika vašeho systému jakákoliv.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
389 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 39 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Total War ROME II - Emperor Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 GHz
RAM: 1 GB
Grafická karta: 512 MB Shader 3
HDD: 30 GB
Systém: Widows Xp, Vista, 7, 8
Jazyk: