Total War WARHAMMER

Série, která je stará 15 let a stále dokáže velmi mile překvapit – neuvěřitelné. Unikátní gigantické bitvy v reálném čase společně s tahovou kampaní, ve které řešíte mimo jiné politiku s postupným budováním říše. Návykový fantasy svět nám nabídne například gigantické příšery, legendární hrdiny, letající obludy, magické bouře. Když se tato kombinace střetne v reálném čase na jednom místě, jsou z toho pomalu jatka. V tahové kampani se ocitnete ve Starém světě – nemilosrdném a zákeřném, jenž provází nekonečná válka a všudyrozpadající se aliance.

VÍCE

Nastala doba nekonečných bojů, tisíce válečníků se bijí na život a na smrt v titánských bitvách a celé rasy spolu válčí pod vedením mocných hrdinů, kteří se snaží získat nadvládu nad světem.

Imperiální vojska vede Karl Franz, jenž touží po sjednocení roztříštěných území pod jednu zástavu, aby mohla dohromady čelit společnému nepříteli.

Pod prapor kmene Grimgora Ironhidea se stahují všichni orkové i skřeti, kteří lační po krvavém boji a zmírají neuhasitelnou touhou po masakru.

High King Thorgrim velí rozvážným trpaslíkům opevněným v horských tvrzích a vysílá je pomstít se za všechna ta příkoří a bezpráví, jež museli po celá tisíciletí snášet.

Ovšem pohnutky upířích hrabat pod vedením Mannfreda von Carstiena jsou zahaleny smrtící rouškou tajemství. Ví se jen tolik, že své armády rekrutují z hnilobných řad živých mrtvých.

A zatímco je Starý svět rozerván zradou, válkou a nepředstavitelnou mocí, jež se vymkla kontrole, ve větru ze severu stále zaznívá šepot mnohem větší hrozby. Samotná látka reality se začíná rozplétat a trhat…

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
589 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 59 bodů

1-4 | 5-8 | 9-11
VIDEA

Total War WARHAMMER - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3.0 Ghz
RAM: 3 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 35 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: