Total War ROME II Caesar in Gaul

DLC / Dodatek - ke spuštení vyžaduje hru: Total War ROME II - Emperor Edition

Velký datadisk ke hře Total War 2 zavede vojevůdce do země Galského kohouta, která čelí náporu rozpínavého nepřítele a tím není nikdo jiný než samotný Řím v čele s geniálním vojevůdcem Césarem. Total War: Rome 2 – Caesar in Gaul nabízí možná menší, ale zato propracovanější území dnešní Francie, která čelí náporu dobyvačných choutek Říma. Celý datadisk stojí a padá, na tom zda si podmaníte zemi Galského kohouta mečem, ohněm, krví či budete spoléhat na diplomacii.

VÍCE

Musíte si vybrat jednu ze dvou stran konfliktu, ať už to jsou keltští či germánští „barbaři“ či za Řím v čele s Césarem. Od samotného počátku má Římská strana výhodu v podobě skvěle vycvičené těžké pěchoty, jsou to legionáři, kteří bojují do posledního dechu. Hraní za Řím předurčuje k tomu, že na vás čekají kruté a urputné boje s „barbary“, které je nutné porazit a zlomit. Připravte se na tuhý odpor místních obyvatel, kteří svojí zemi nedají zadarmo. Čekejte nebezpečnou zemi.

Když si hráč zvolí hrát za „barbarské“ kmeny čekají ho tuhé a nemilosrdné boje, při kterých bude muset dobývat území svých sousedů, tak mít ale i na paměti, že musíte založit dosti silná spojenectví, abyste se dokázali ubránit společnému nepřáteli.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
269 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 27 bodů

VIDEA

Total War ROME II Caesar in Gaul - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 GHz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 5 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Jazyk: