RimWorld

Chcete si zahrát opravdu skvělý strategický mix s prvky RPG a simulátoru? Pro tento případ je tu hra Rimworld, která tohle vše nabízí a k tomu ještě „pár“ věcí přihazuje navrch. Jen velice málo hrám se podařilo skloubit tak skvěle herní mechanizmy, správu budov, stavbu a vylepšování budov, pěstování jídla, řízení těžby, až po management jednotlivých členů kolonie. Starání se o jejich potřeby až po boj proti nepřátelům a to vše zabalené v jednoduché a komplexní hratelnosti, která je zcela intuitivní.

Rimworld nabízí nevšední herní zážitek, který vás natolik v táhne do hry, že se nebudete chtít od svého PC odlepit. Budete se svojí partou nucených kolonizátorů tvořit kolonie na opuštěné planetě, abyste přežili a začali prosperovat, tak vás čeká tvrdá práce. Hra jde opravdu do komplexní hloubky od stavby vaší základny, od kuchyně, ložnic, skladišť až po speciální obrané věže. Nesmíte zapomenout i na stavby, které vám zajistí dostatek elektriky. Všechno je nutné pečlivě naplánovat, protože výpadek proudu či nedostatek základních surovin může znamenat smrt vašich kolonistů. Musíte najít rovnováhu mezi těžbou, stavěním, pěstováním a sklízením jídla, až po přípravu pokrmů. Do toho musíte započítat, že každý kolonista nemůže dělat vše a někteří jsou lepší v boji, ale jako kuchař stojí za čtyřku a jako lékaři jsou účinnější, než mor. Tento management dává hře nové možnosti. K tomu si připočítejte, že každá mapa se náhodně generuje a tak dostáváte opravdu hodně velkou dávku zábavy.

Rimworld je komplexní hra, která toho nabízí přehršel a hráč se nebude nudit. Teprve při vyšších obtížnostech nastává to pravé peklo, které je vykoupené dobrým pocitem, že jste zvládli postavit života schopnou základu, otázka zní na jak dlouho.

Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
879 Kč
Vaše cena:

VIDEA

RimWorld - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 384 MB
HDD: 500 MB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
F
A
C
E
B
O
O
K
Jazyk: