SPINTIRES

Unikátní hra na poli kamionových simulátorů, která nabídne hráči nevšední zážitky. Ve hře SPINTIRES se podíváte do ruské tajgy v 80. a 90. letech minulého století. S touto dobou je spojen i výběr vozů, se kterými budete moci jezdit po rozbahněných cestách i v lese. Do rukou se Vám dostanou zajímavé značky, jako UAZ, ZIL, Kamaz a další. Hráč bude muset překonávat překážky a dopravit dříví na pilu, také počítat se spotřebou paliva při jízdě i s průchodností terénu.

VÍCE

Spintires je hrou, která vybočuje z řady ostatních kamionových simulátorů. Je totiž zasazena do divoké přírody ruské tajgy éry 80. a 90. let minulého století. Většinu času budete trávit prací mimo zpevněné silnice. Jedná se tedy o off-road simulaci čemuž je přizpůsoben výběr užitkových vozidel proslulých sovětských značek (UAZ, ZIL, Kamaz, MAZ a dalších).

Hlavní náplní hry je svoz dřeva z lesa na pilu s využitím různých těžkých automobilů a jejich konfigurací s nástavbami a vleky. Můžete tak jet s obyčejným čtyřkolovým náklaďákem, ale taky s šestikolovým tahačem, za kterým máte připojen návěs o dalších dvou nápravách pro dlouhé kmeny. Nechybí vlastnosti typické pro simulaci, jako jsou spotřeba paliva, opotřebení vozidla, vliv hmotnosti vozidla/soupravy na průchodnost terénem, nebo třeba uzávěrka diferenciálu.

Hra v základu skýtá pět map, v nichž jsou rozbahněné lesní cesty, podmáčené louky a říční brody, kterými se musíte, nejlépe po předchozím průzkumu, vydávat na své cesty. Zážitkem tedy je už samotné ježdění v nevyzpytatelném terénu, objevování nových míst, skrývajících například nová vozidla či čerpací stanice.

Díky herní komunitě, lze už vyzkoušet i další kousky jako třeba Tatru 815, Pragu V3S, Freightliner nebo třeba Hummer. Vývojáři slibují další podporu hry v podobě přidávání obsahu např. skrze DLC, přidání pohledu zevnitř kabiny, včetně možnosti ovládat vozidlo volantem.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
299 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 30 bodů

VIDEA

SPINTIRES - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: GeForce 9600 GT
HDD: 1 GB
Systém: Windows XP, Vista , 7, 8
Jazyk: