Spintires MudRunner

Krásnou divokou přírodu, zrádný terén, rozbouřené řeky, to vše vám nabízí pohled z kabiny mohutného off-roadového kamionu. Srdce každého milovníka adrenalinových zážitků a kvalitních automobilových simulátorů musí zaplesat. Protože hra Spintires: MudRunner nemá ve své herní třídě žádnou konkurenci.

Nový díl Spintires: MudRunner, který navazuje na původní díl Spintires se může pochlubit prodejem milionu kopií. Spintires: MudRunner je volným pokračováním původního dílu s vynikajícím jízdním modelem a propracovanou terénní arkádou. Má skvělou atmosférou, která vás chytne za srdce. Můžete se projíždět svým off-roadovým autem v bahně, které se do něj boří až po světla. Brodit se rozbouřenou řekou či sjíždět strmé srázy je neskutečným herním zážitkem. Hra Spintires: MudRunner dokázala velice dobře skloubit drsnou atmosféru těžkého terénu, podhorského venkova s herními mechanizmy, až po znamenitý jízdní model, který dokáže opravdu věrně napodobit chování off-roadových vozů v těžkém terénu.

VÍCE

I přes všechny tyto novinky a vylepšení zůstává nadále Spintires: MudRunner klasickým simulátorem pro nakládání a přepravu dřeva, i když tento systém dostal nové úpravy. Většina úkolů s přepravou bude o něco pestřejší, jelikož budete přepravovat různý materiály. Mají svá specifika, která budete muset pořádně zohlednit, jestliže nechcete zůstat zapadlí se svým off-roadovým miláčkem uprostřed lesa. Jízdní vlastnosti budou ovlivněny i váhou materiálu, který vezete. Tím pádem budete muset přemýšlet, jaký stroj si na přepravu zvolíte a jakým terénem pojedete. Vývojáři zašli ještě dále a výkon auta je ovlivněno stavem auta, jeho nutnými opravami. Také budete moci své miláčky vylepšovat a upravovat dle svých přeprav. Můžete se těšit na rozličné stoje, které se vám dostanou do rukou, počínaje legendárním UAZ 469 až po různé tahače.

Spintires: MudRunner přináší nekompromisní herní zážitek z off-roadového prostředí a skvělou zábavu na dlouhé měsíce. Obrovským bonusem je i herní komunita, která se okolo této série vytvořila a pravidelně přináší do hry nová vozidla, mapy i jiná vylepšení. Určitě nesmíte zapomenout na solidní kooperativní multiplayer, který přináší další zábavu. Spintires: MudRunner je nekompromisní off-roadová hra, která nemá žádnou konkurenci.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
229 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 23 bodů

VIDEA

Spintires MudRunner - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: min. GeForce 9600 GT
HDD: 1 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: