Styx Shards of Darkness

Je nejvyšší čas poznat malého a zeleného vraha, ano jde o gobliního vraha Styxe. Příběh tohoto malého, ale hodně smrtícího vraha pokračuje. Autoři ze studia Cyanide dokázali pozoruhodně vykreslit universum světa, ve kterém se nachází vrah Styx, a proto by byla škoda, kdyby příběh gobliního hrdiny měl skončit. Tímto se řídili i samotní vývojáři, a tak se můžeme těšit na pokračování Styx: Shards of Darkness.

Nový příběh Styxe začíná ve městě zlodějů, a to v samotném Thobenu, ve kterém ho kontaktuje zajímavá osoba. Lidská důstojnice Hellydryn a ta mu nabídne tak zajímavou nabídku, že se prostě nedá odmítnout. Za lehkou práci, jako je ukradnout velvyslancovi železo a tím se dostat k velkému množství ambery, které Styx používá pro své speciální schopnosti. Z lehké prácičky se vyklube smrtelný závod o vlastní život.

VÍCE

Styx: Shards of Darkness toho nabízí opravdu hodně, pokračování zajímavého příběhu, který slibuje napínavé události a zvraty, až po skvělou a vybroušenou hratelnost. Ve hře hráč narazí na různorodé protivníky, lokality, a především bude mít absolutně volnou ruku, jak dokončit zadané úkoly. Do křížku se dostanete s Temnými elfy, trpaslíky i lidmi. Každá rasa má své specifické vlastnosti se kterými při hraní bude nutné počítat. Temní elfové mají své vlastní experty, kteří loví gobliny a to především vrahy. Trpaslíci mají skvělý čich, a proto dokážou Styxe vycítit, když bude třeba schovaný ve tmě nebo dokonce i když bude neviditelný díky svým speciálním schopnostem. Hráč bude muset zvolit správnou taktiku chce-li být úspěšným.

V Styx: Shards of Darkness hraje důležitou roli i prostředí, které budete muset využít ve svůj prospěch. Skočit z výšky na zem je lepší, když pro svůj do skok zvolíte spíš koberec než holou zem, protože koberec či sláma dokáže pohltit zvuk z doskoku. Styx bude opět dobře vybavený počínaje smrtícími dýkami, vystřelovacími šipkami až po možnost rozpouštět mrtvoly v kyselině. Nebo jeho další schopnosti, které umožní rychlé zabití protivníka z úkrytu. Styx: Shards of Darkness nabídne skvělou hratelnost, poutavý příběh, náramně vypracované universum, ale především hodiny kvalitní zábavy.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
189 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 19 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Styx Shards of Darkness - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5 3.3 Ghz
RAM: 8 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 15 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: