The Keep

Klasický dungeon-crawler se souboji v reálném čase.

Za realizací hry The Keep stojí jednoduchá myšlenka – předložit zkušeným příznivcům žánru i úplným začátečníkům moderní zpracování oblíbených herních principů a temné atmosféry RPG z 90. let.

V The Keep vás čeká prozkoumávání labyrintů, štol a kobek plných příšer, které je potřeba pobít, a hádanek, které je třeba vyřešit. Vydejte se na trnitou cestu nehostinným podzemím až do nepřístupných komnat pevnosti, ve které našel útočiště zlý čaroděj Watrys. Nebude to snadné, budete umírat. Mnohokrát.

VÍCE
  • Klasický dungeon-crawler z pohledu první osoby v moderním hávu.
  • Prozkoumávání a řešení hádanek. Štoly a kobky jsou plné překvapení. Narazíte na smrtící pasti, promyšlené zabezpečovací mechanismy, padací vrata, propadla a skrýše s výstrojí, zbrojí a lektvary.
  • Souboje v reálném čase. Šarvátky s nepřáteli se ovládají gesty, ale horizontální nebo diagonální švih zbraní by nestačil. K poražení nepřítele musíte přesně trefovat dolní a horní zónu jeho těla nebo vést útok na hlavu.
  • Každý nepřítel vyžaduje jinou strategii a každá třída zbraně nabízí speciální velmi účinné kombo údery.
  • Runová magie. Runy, které získáte, můžete uspořádat na magickou mřížku 5×4. Přejetím potřebných run ve správném pořadí vyčarujete magický útok založený na jednom ze živlů (oheň, mráz, bouřka) nebo kouzlo ovlivňující vaše zdraví či soustředění.
  • Runy jsou velmi vzácné, ale dá se s jejich pomocí vyvolat množství kouzel – dejte proto pozor na správnou kombinaci.
  • 3 stupně obtížnosti. The Keep nabízí něco pro nováčky v žánru, ostřílené dobrodruhy i pro ty, kdo se chtějí popasovat s opravdovou výzvou – každá obtížnost nabízí i režim „Permadeath“ (Umřeš a končíš), kdy není umožněno ukládání herní pozice.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

The Keep - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.6 GHz
RAM: 1 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 500 MB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: