The Solus Project

Přemýšleli jste někdy, co by se stalo, kdyby byla Země zničena dopadem malé planetky? Zda by lidská rasa přežila a kde by se usadila? O tom právě pojednává survival adventura The Solus Project, která nám ukáže, že budoucnost lidstvu nic hezkého nepřinese.

Píše se rok 2115 a v této době vědci zjistili, že hrozí kolize naší planety s menší planetkou a možnost zničení tohoto tělesa je nulové. V roce 2151 je Země zničena a lidská rase je krůček od vyhynutí. Náš domovský svět opustila pouze tři kolonizační plavidla, tedy nepatrný zlomek populace, který se má usadit na nové planetě a který budou nazývat svým domovem. Před katastrofou bylo vypuštěno pět výzkumných plavidel, která mají za úkol najít právě nový domov. Právě v tento moment začíná příběh The Solus Project. Jste členem expedice, která hledá nový domov. Na vytipovanou planetu vás sestřelí a vám se podaří uniknout v záchranném modulu na planetu Giliese-6143-C . Právě začínáte bojovat o holý život a o zachování lidského rodu

VÍCE

The Solus Project nabízí téměř dokonalý pocit, že jste se právě ocitli na neznámé a téměř nehostinné planetě. Vaším úkolem je přežít a dát lidské flotile o sobě vědět, že jste našeli možná nehostinnou, ale obyvatelnou planetu. Budete se muset hodně ohánět zde na planetě Giliese-6143-C, když budete chtít přežít. Hledat potraviny a vodu nebude žádný med, ale to je teprve začátek vašich starostí na cizí planetě. Planeta Giliese-6143-C má nepříjemnou vlastnost, že přes den budete bojovat s vysokými teplotami a v noci s extrémním chladem. The Solus Project vám dává opravdový pocit, že jste na cizí planetě. To vše dokresluje fantasticky vymodelovaný herní svět a jeho příroda, jako jsou např. jeskyní komplexy. Hra The Solus Project není jen survival adventura, ale dočkáte se velice kvalitního scifi příběhu, který je poutavý a vy se budete taky chtít dozvědět, co se stalo s původními obyvateli této planety. Lore tohoto univerza je na velmi vysoké úrovni. The Solus Project je jasná trefa do černého pro každého milovníka survival, scifi příběhových her.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
569 Kč
Vaše cena:

VIDEA

The Solus Project - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 GHz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: min. GeForce 460
HDD: 11 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
F
A
C
E
B
O
O
K
Jazyk: