The Solus Project

Přemýšleli jste někdy, co by se stalo, kdyby byla Země zničena dopadem malé planetky? Zda by lidská rasa přežila a kde by se usadila? O tom právě pojednává survival adventura The Solus Project, která nám ukáže, že budoucnost lidstvu nic hezkého nepřinese.

Píše se rok 2115 a v této době vědci zjistili, že hrozí kolize naší planety s menší planetkou a možnost zničení tohoto tělesa je nulové. V roce 2151 je Země zničena a lidská rase je krůček od vyhynutí. Náš domovský svět opustila pouze tři kolonizační plavidla, tedy nepatrný zlomek populace, který se má usadit na nové planetě a který budou nazývat svým domovem. Před katastrofou bylo vypuštěno pět výzkumných plavidel, která mají za úkol najít právě nový domov. Právě v tento moment začíná příběh The Solus Project. Jste členem expedice, která hledá nový domov. Na vytipovanou planetu vás sestřelí a vám se podaří uniknout v záchranném modulu na planetu Giliese-6143-C . Právě začínáte bojovat o holý život a o zachování lidského rodu

VÍCE

The Solus Project nabízí téměř dokonalý pocit, že jste se právě ocitli na neznámé a téměř nehostinné planetě. Vaším úkolem je přežít a dát lidské flotile o sobě vědět, že jste našeli možná nehostinnou, ale obyvatelnou planetu. Budete se muset hodně ohánět zde na planetě Giliese-6143-C, když budete chtít přežít. Hledat potraviny a vodu nebude žádný med, ale to je teprve začátek vašich starostí na cizí planetě. Planeta Giliese-6143-C má nepříjemnou vlastnost, že přes den budete bojovat s vysokými teplotami a v noci s extrémním chladem. The Solus Project vám dává opravdový pocit, že jste na cizí planetě. To vše dokresluje fantasticky vymodelovaný herní svět a jeho příroda, jako jsou např. jeskyní komplexy. Hra The Solus Project není jen survival adventura, ale dočkáte se velice kvalitního scifi příběhu, který je poutavý a vy se budete taky chtít dozvědět, co se stalo s původními obyvateli této planety. Lore tohoto univerza je na velmi vysoké úrovni. The Solus Project je jasná trefa do černého pro každého milovníka survival, scifi příběhových her.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
799 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 80 bodů

VIDEA

The Solus Project - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 GHz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: min. GeForce 460
HDD: 11 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: