Hra Raft je záležitostí v první řadě survivalovou, jelikož je tu vaším hlavním cílem přežít epickou oceanickou cestu napříč tajemné moře. Jak se sluší na trosečníka, budete zde sbírat takřka všechen nepořádek z moře, co popluje okolo, abyste si z něj mohli zvětšit svůj raft. A když to půjde dobře, budete mít k dispozici doslova plovoucí hotel!

Když ale budete plavat jen tak uprostřed moře bez ničeho, na nejhorším raftu a s mizernou výbavou a hladem k tomu,rázem si uvědomíte, jak těžké přežít je. Je nutné, ba nezbytné, zachytit hákem nejen vše, co okolo vás pluje, ale také se musíte potápět okolo útesů. Podobné akce ale jsou velmi, velmi nebezpečné, nezapomínejte, že vašimi nepřáteli zde jsou nejen hlad a žízeň, ale také neméně hladoví žraloci o velikosti autobusu.

Raft se dá hrát sólo, popřípadě jako kooperativní multiplayer. Naštěstí je možné vyrábět vše možné: zbraně, vybavení, ploty, … A lze také zkoumat inovativní věci ku stavbě. A co až vás to přestane bavit? Inu, vždy se můžete vydat jinam a začít znovu v trochu těžších podmínkách…

Doručení:
DO 24 HODIN
649 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 65 bodů

VIDEA

Raft - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.6 GHz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 3 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: