The Surge

Co říkáte na hru, která čerpá pravidla ze série Dark Souls a to vše nakombinované do sci-fi světa, který hře dává úžasnou atmosféru. Připravte se na pořádnou jízdu, na kterou vás vezme hra The Surge. Dočkáte se propracovaných a těžkých soubojů, které budou výzvou pro váš hráčský um. Vylepšování svého exoskeletu, který je vaším druhým tělem a bez něho byste nepřežili. Budete čelit nejrozličnějším nepřátelům, proti kterým budete muset vymýšlet různé taktiky, když je budete chtít porazit a neskončit rozsekaní na kaši. Jestliže máte rádi herní výzvy, zajímavé herní možnosti a dobře propracovaný sci-fi svět, tak to si The Surge určitě zamilujete.

VÍCE

Herní náplň stojí a padá na hratelnosti a soubojovém systému, který je zpracován na jedničku s hvězdičkou. Páteří hratelnosti jsou těžké souboje, u kterých bezmyšlenkovité mlácení okolo sebe bude znamenat vždy vaší smrt. I když se budete snažit hrát opatrně, i tak stejně budete často umírat, než si osvojíte správnou taktiku. Musíte se naučit udržet své nervy na uzdě a být stále ve střehu. Stačí jeden špatný pohyb a skončíte pod drnem. The Surge si bere v soubojovém systému za vzor sérii Dark Souls, ale sám přináší inovativní mechanizmy do soubojového systému a další zajímavé prvky. Jde například o zaměření protivníkova těla nebo zjištění kde má ochranu v podobě obrnění nebo kdy je jeho tělo bez ochrany. Tento systém budete využívat v soubojích a při plánování samotného boje. Díky pomoci zaměřování získáváte i nové vybavení. Jestliže se vám líbí vylepšená končetina protivníka (exoskelet) nebo jeho nabušená zbraň, tak stačí zaměřit a po správné sekvenci pohybů a úderů můžete sledovat, jak vylepšená končetina, kterou chcete je bez poškození oddělena od zbytku těla a je vaše. Po pečlivém průzkumu můžete lépe vylepšit svůj vlastní exoskelet.

The Surge nabízí nekompromisní akci, která si vás omotá kolem prstu a nepustí, i když je hodně těžká, ale je neskutečně zábavná. Skvělý soubojový systém, tvrdá pravidla, zajímavý svět to z hraní The Surge dělá skvělou hru.

Schovat
Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 2 HODIN
189 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 19 bodů

1-4 | 5-8
VIDEA

The Surge - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5 3.5 GHz
RAM: 8 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 15 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: