The Technomancer

Akční RPG zasazeno do světa předchozího Mars:War Logs. Ujmete se role Zachariáše, který je technomancer, mutant, opovrhovaný společností. Dokáže ovládat elektřinu a mimo jiné je na útěku před policií. Ve hře se nachází celkem 6 frakcí, pro které budete plnit různé úkoly. Každá frakce má založení na jiné myšlenkové dokrtíně a překvapení pro Vás zní – čeká na Vás jeden z pěti různých konců. Svého Zachariáše budete mít možnost vylepšovat, trénovat v různých bojových úmění a stylů. Máte na výběr s používáním hole, nože a pistole nebo palcát a štít. Pokud se nechcete hned s každým rvát, je zde možnost udělat stealth akci, aby si Vás nidko nevšiml, nebo se s nepřítelem domluvit.

VÍCE

Ale hrubá síla Vás nedostane z každé situace, dialogy v konverzacích hrají důležitou roli a mění příběh podle toho, jaké možnosti zvolíte. Při vašem dobrodružství budete vyrábět výzbroj, zbraně a brnění pro Vás a pro druhů, které si najmete, čím budete rozvíjet vztahy s těmito důležitými spojenci. Budete čelit nemilosrdným vrahem a mimozemské divoké zvěře, budete schopni přežít dostatečně dlouho na to, abyste odhalili pravdu?

Technomanceri jsou bojoví mágové, s vrozeným talentem ovládnout ničivé elektrické síly za použití kybernetických implantátů. Jsou respektování a obávaní, jsou impozantními bojovníky, kteří jsou od mládí trénováni. Jste jedním z nich a blížíte se k slavnostnímu rituálu, díky kterému se stanete plnohodnotným Technomancerom. Dobrodružství, které se odehrává na pouštích a v terraformovaných tropech post apokalyptické rudé planety.

Hluboký systém výroby výzbroje, která mění vzhled zbraní a brnění. 3 bojové styly a mnoho úprav postavy. Využijte mocnou Technomancerskú magii na vašich nepřátel. Vysoce reaktivní svět, který se mění v souladu s vašimi rozhodnutími.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
199 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 20 bodů

1-4 | 5
VIDEA

The Technomancer - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: AMD FX-4100 X4 3,6 GHz nebo i5 3,3 GHz
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 11 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: