Darkest Dungeon

Darkest Dungeon je náročná, tahová RPG hra s gotickou tematikou ve stylu roguelike, která pojednává o těžkém životě dobrodruhů.

Rekrutujte družinu hrdinů s pokřivenými charaktery, vycvičte ji a veďte ji do temných lesů, zapomenutých tunelů, polorozpadlých krypt a ještě mnohem dále. Utkáte se s protivníky, kteří se vymykají jakékoli fantazii, a počítejte s tím, že budete trpět stresem, hladem, nemocemi a dokonce i všudypřítomnou temnotou. Odhalte prazvláštní tajemství a vyšlete své hrdiny na souboj s pestrou paletou obávaných monster v inovativním strategickém tahovém systému boje.

VÍCE
  • Systém soužení – budete bojovat nejen s monstry, ale také se stresem! Čeká vás paranoia, masochismus, strach, iracionalita a celá řada rysů, které přispívají k většímu požitku z hry!
  • Strhující ruční kresba havraním brkem v gotickém stylu
  • Inovativní tahový souboj vás postaví tváří v tvář celé škále ďábelských monster
  • Deset (a bude jich ještě víc!) hratelných povolání hrdinů, mezi které patří například morová doktorka, darebačka a také malomocný!
  • Utábořte se, abyste si vyléčili rány nebo pronesli motivující proslov.
  • Dopřejte svým utahaným, zdrceným postavám odpočinek ve městě, kde můžete jejich hladinu stresu udržet pod kontrolou díky krčmě nebo opatství.
  • Klasické rysy CRPG a roguelike, mezi kterými najdete například smysluplnou trvalou smrt, procedurálně generované kobky a zábavu i při opakovaném hraní

Podaří se vám zastavit příliv nadpozemských hrůz, které začaly proudit do vašeho rodinného panství, dědictví po předcích?

Sestup dolů je pouze na vlastní nebezpečí!

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
149 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 15 bodů

VIDEA

Darkest Dungeon - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

RAM: 2 GB
Grafická karta: Open GL 3
HDD: 2 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Jazyk: