The Bard's Tale

V The Bard's Tale hrajete za sobeckého zlodějíčka a chmatáka, který nenechá na pokoji nejenom žádný poklad, ale i sukni v okruhu tisíc mil. Máte jakožto hlavní postava již dost nudných questů s krysami, za které pak dostanete sotva pár šestáků, jednoho dne se proto naštvete a rozhodnete se si za pomoci magického songu přivolat společníka a s ním vyrazit za „Velkým questem“, v jehož rámci hodláte nalézt nevyčerpatelnou zásobu mincí i ženských výstřihů!

VÍCE

V celé své kráse na vás čeká dobrých dvacet až třicet hodin řešení zápletek, složitých lidských vztahů a dobrodružství. Celkem projde pod vašima rukama kořist od padesátky typů bojovníků (nepočítaje v to bossy samozřejmě, kterých je další dobrý tucet), projdete nanejvýše roztodivnou přírodou (doly, města, divoké lesy, věže, hrady, tajemná sklepení, jeskyně, hory, hrobky, …), poškádlíte spousty bizarních NPC, odhalíte až šestnáct společníků a budete se moci vybavit / použít některé ze sto a padesáti předmětů zde: máme tu zbraně, bardí instrumenty, artefakty, poklady, … A čekává vás i rekordní objem herních čísel spadajících do kategorie „hudba a tanec“. Titul se může pochlubit i pěknými čtrnácti hodinami mluveného slova a to i od pár Hollywoodských legend. (Cary Elwes, Tony Jay, …).

A trumfové eso na závěr. Jestli je nějaká hra skutečnou mezigenerační legendou, tak je to série The Bard’s Tale 1, 2 & 3, která sem byla autory zcela zdarma přiložena! V této sérii, která hráče vůbec poprvé přenesla do krokovacího 3D světa neuvěřitelných RPG a složitých příběhů, se vydáváte za dobrodružstvím a každý díl má samozřejmě zcela jiný příběh. Největší legenda je pochopitelně The Bard’s Tale 1, která se objevila již v roce 1985 a to postupně na platformách Atari, Amiga, Apple, …

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
149 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 15 bodů

VIDEA

The Bard's Tale - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 GHz
RAM: 512 MB
Grafická karta: 64 MB
HDD: 6 GB
Systém: Windows XP, Vista
Jazyk: