Pathfinder Kingmaker

Jen velice málo her dokázalo spojit starou školu klasických izometrických RPG s moderními prvky do fungujícího celku. Těchto her je velice málo, do skupiny her, kterým se to povedlo patří dva díly Divinity: Original Sin, Pillars of Eternity, Wasteland nebo Torment: Tides of Numenera dále se hrdě k nim může řadit i hra Pathfinder: Kingmaker! Na této hře pracoval slavný Chrise Avellona, který se na řadě výše jmenovaných her také podílel. Díky svému spisovatelskému umu a zkušenostem dokázal ve spolupráci s malým studiem Owlcat Games vytvořit neskutečně propracovaný a detailní svět hry Pathfinder: Kingmaker.

Pathfinder: Kingmaker se může opravdu pyšnit komplexním světem, který je neskutečně detailně propracovaný. Autorům se povedlo něco, o čem většina RPG her jen sní, a to vytvořit opravdu živoucí svět, který skvěle reaguje na vaše činy a rozhodnutí. Nejedná se jenom o povrchní změny nálad v okolí, mnoho rozhodnutí bude mít následky, které se projeví až za dlouho nebo budou mít kaskádovitý vliv. Pathfinder: Kingmaker má komplexní svět, který je vytvořený s láskou. Komplexnost světa na vás bude dýchat na každém kroku, počínaje vašimi rozhodnutími, skvělými rozhovory, obrovskou herní mapou až po správu baronství či tvorby vlastního reka. Při putování ve světě Pathfinder: Kingmaker narazíte na nespočet společníků, kteří vás budou moci doprovázet při vašich dobrodružstvích. Systém, kterým se řídí vaši společníci a řídí i jejich chování tak, jak ovlivňujete svět je neskutečně dokonalý. Nemusíte se bát stereotypu, že se společníci budou chovat podle toho, že když jsou hodní tak jsou skutečně hodní, a proto od nich nečekejte, že chtějí vykonávat jen dobro. Chování společníků ve hře Pathfinder: Kingmaker je uvěřitelné.

Příběh a úkoly, které budete plnit budou velice různorodé, a především skvěle zapadají do herního světa. Můžete se těšit na různé úkol počínaje obranou vesnice před monstry, bandity až po řešení ekonomických, politických až náboženských problémů … Můžete si být jisti, že žádný úkol se nebude opakovat. Nebudete muset plnit úkoly typu: zabij deset vlků a přines jejich kůži.

Pathfinder: Kingmaker je skvělé RPG, které vám nabídne živoucí svět plný dobrodružství a možností, jak ho probádat a poznat. Jedná se o velice komplexní RPG hru, kterou prostě musíte vyzkoušet.

Doručení:
DO 24 HODIN
149 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 15 bodů

VIDEA

Pathfinder Kingmaker - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.8 Ghz
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 30 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: