Europa Universalis III Complete

Tato kompletní kolekce obsahuje také rozšíření „Napoleon´s Am­bition“ , který vám dá možnost odstartovat Francouzskou revolucí a prožít si dále celou Napoleonskou éru. Druhé rozšíření „In Nomine“ začnete v září roku 1399 korunovací Henryho IV a od té doby dalších 50 let bude ve vašich rukou, čímž se dostanete do Byzantské říše, či stoleté války.

VÍCE

Hra Europa Universalis III hráče vtáhne do oblasti prozkoumávání, trhů, válčení a diplomatických styků. Tato výpravná strategická hra hráčům poskytne možnost ovládat lid a provede je věky až k vytvoření skvělého globálního impéria. Europa Universalis III dává hráči nebývalou volnost si vybrat, jak provést jeden z více než 250 přítomných národů určitým historickým údobím, takže jak ovlivní jeho politické směřování, záleží čistě na něm.

Vlastnosti hry :

  • Období 300 let a to mezi léty 1453 a 1789.
  • Rozhodněte se pro svou vlastní podobu vlády, uspořádání společnosti, tržní politiku a mnohem více. Možnosti je nekonečně.
  • Skvělí lidé a osobnosti minulosti jsou hráči po ruce, aby ho podpořili. Vezměte historii do svých rukou a povolejte do své přízně osobnosti, jako byl Sir Isaak Newton, Wolfgang Amadeus Mozart nebo René Descartes a jiné.
  • Bohaté topografické mapy v 3D grafice přináší bohatý a ucelený pohled do světa a obsahují více než 1700 provincií a mořských oblastí.
  • Veďte jeden z více než 250 národů určitým historickým údobím.
  • Máte k dispozici více než 1000 vůdců historie a až 4000 historicky podložených vladařů. – Ovládejte více než 100 samostatných vojenských jednotek a zabezpečte ji tolik síly, jak je jen možné.
  • Multiplayer mód dovoluje několika hráčům pracovat společně a kontrolovat jednotlivé národy.
  • Přizpůsobte svou hru: Europa Universalis III dává hráčům šanci přizpůsobit mód téměř všemu, co si hráčské srdce může přát. Připojte se k nepřetržitě rostoucí a neuvěřitelně talentované Paradox módové komunitě!
Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
169 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 17 bodů

VIDEA

Europa Universalis III Complete - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.9 Ghz
RAM: 512 MB
Grafická karta: 128 MB
HDD: 2 GB
Jazyk: