Europa Universalis IV

V pořadí celkem už čtvrtý díl ze série europa Universalis, kde nás hra přivádí do doby známé jako novověk. Jakmile zapnete hru, začnete v roce 1444. Blíží se konec stoleté války, pád Cařihradu, první vyslané lodě do Afriky atak dále. Vy, jakožto hráč v této hře budete mít moc nad časem a vším, co se bude dít. Můžete si vybrat jakýkoliv rok a jakýkoliv stát v něm existujícím a změnit jeho historii.

VÍCE

Nový strategický díl z rodiny jménem Europa Universalis běží na vylepšeném enginu z Crusader Kings II a nabízí tolik vylepšení a úprav oproti předchozím dílům, až z toho jde hlava kolem. Kromě naditého obsahu na vás čekají samozřejmě historické události, na které se budete moct vrhnout s flexibilně vybudovaným národem – budete mít totiž možnost budovat vlastní vlády, upravovat si obchodní politiku dle libosti, stejně jako strukturu samotné společnosti. Ruku v ruce s tím jde i mnohem propracovanější a delikátnější systém diplomacie, ve které budou hrát roli kromě klasických technik také názory jednotlivých panovníků.

Panovníci budou mít také nové speciální schopnosti, ve hře bude zbrusu nový obchodovací systém a samozřejmě nebude chybět ani multiplayer s vylepšeným chatem, matchmakingem, možností podpory vlastního serveru. A jak už to tak u takovýchto hardcore PC her bývá, budete mít možnost umodovat se k smrti – upravit půjde prý téměř cokoliv.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
299 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 30 bodů

VIDEA

Europa Universalis IV - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 3 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: