Might & Magic Heroes VII

PŘIPRAVTE SE NA PROBDĚLÉ NOCI

Sázka na Might & Magic: Heroes VII. je zárukou dlouhé a vzrušující zábavy. Kampaň pro jednoho hráče vám zabere přes 60 hodin hraní. Ve více lidech, ať již lokálně, nebo po síti, si pak užijete to pravé dobrodružství se vším všudy.

Sedmý díl úspěšné tahové strategie slibuje návrat k hratelnosti oblíbeného třetího dílu série. Kombinace tradiční hratelnosti a nových vlastností slibuje parádní herní zážitek pro fanoušky Heroes, ale myslí také na nováčky v sérii.

Heroes VII navazuje na události z předchozího dílu. Je to přesně 10 let, co byla zavražděna císařovna Maeve Falcon. Říše se pomalu rozpadá, a aby se udržela, je potřeba silného spojenectví. Jedinec ji už nespasí. Máte tak vše pevně v rukou.

VÍCE

PONOŘTE SE DO FANTASY SVĚTA

Pusťte se do fantasy příběhu plného úžasného dobrodružství, oprašte svou nebojácnost, nastolte nový pořádek a vytvořte novou říši. Se silným příběhem a důrazem na strategický element se spolehněte na to, že vás Might & Magic: Heroes VII chytne a nepustí. Obklopí vás propracovanými postavami a dýchne na vás komplexním a intenzivnějším zážitkem než doposud.

Schovat
Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 2 HODIN
299 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 30 bodů

1-4 | 5-6
VIDEA

Might & Magic Heroes VII - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5 660 3.3 GHz
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 15 GB
Systém: Windows 7, 8
Jazyk: