Might & Magic Heroes VI GOLD

Might and Magic Heroes VI Gold obsahuje :

  • Might and Magic Heroes VI
  • Might & Magic: Heroes VI – Danse Macabre Adventure Pack
  • Might & Magic: Heroes VI – Pirates of the Savage Sea Adventure Pack

Nejnovější pokračování kultovní série Heroes přichází! Dobrodružství hry Heroes VI začíná 400 let před událostmi Heroes V. V této době došlo k oživení legendárního generála archandělů, který byl zabit během války ras Starších. Pod záminkou přípravy na invazi Démonů chce získat nazpátek své síly, zmocnit se Ashanu a vyhladit své dávné nepřátele. Tento generál však podcenil sílu až příliš lidem podobné dynastie Gryfů. Ve vzrušujícím epickém příběhu, kdy se Andělé snaží znovu rozpoutat nedokončenou válku, se střetne celá plejáda hrdinů.

VÍCE

Vlastnosti hry:

  • Zažijte unikátní mix tahové strategie a RPG: Prozkoumávejte obrovské mapy dobrodružství, shromažďujte množství surovin a stavte výstřední města. Taktizujte, získávejte nové úrovně pro své hrdiny, najímejte vojáky a připravujte je k boji na exkluzivních bojových mapách.
  • Ovlivňujte svůj osud: Proveďte hrdiny dynastie Gryfů složitou situací. Zvolte si svou cestu, zvažte své volby a díky novému systému reputace si upravte svůj herní zážitek dle libosti.
  • Znovuobjevte bohatost světa her M&M: Objevte fantastické země a stvoření světa Ashanu. Užijte si vylepšené 3D scény a exkluzivní nový bestiář.
  • Dělte se s komunitou: Posílejte vámi vytvořený obsah a soutěžte se svými přáteli prostřednictvím nového a inteligentního rozhraní pro online komunitu.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
649 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 65 bodů

VIDEA

Might & Magic Heroes VI GOLD - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.0 Ghz Dual
RAM: 1 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 12 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8
Jazyk: