Total War : WARHAMMER II

Válečné bubny se rozléhají po bitevním poli a krvelační Bohové se smějí nadcházejícímu masakru, střetu civilizací. Začíná boj o svět, ve kterém přežije pouze jedna civilizace, je čas totální války. Herní série Total War již dávno dokázala, že patří mezi nejlepší strategie, které kombinují bitvy v reálném čase s tahovými prvky na obrovské herní mapě. Celá série nás zavede do velice zajímavých historických epoch, počínaje prastarou antikou až do doby páry. V posledním dílu jste se dostali do úchvatného fantazy světa Warhammer a nejnovější díl vás tam vezme znovu a to v plné parádě. Nový Total War: WARHAMMER II nám odhalí tajemství nového kontinentu, který leží daleko od Starého světa a kde se odehrává další zničující válka.

VÍCE

Nová válka, nový kontinent a nové frakce to je Total War: WARHAMMER II. Ujmete se velení nad čtyřmi novými frakcemi, které se velice liší od starých frakcí jako den a noc. Můžete velet vznešeným elfům, temným elfům, Lizardmenům (ještěří lid) a poslední rasou jsou Skaveni (krysy). Každá frakce má své plány a cíle, chce především pro sebe získat celý kontinent Ulthuanem a ovládnout slábnoucí Velký vír plný ničivé magie. Kdo se zmocní Velkého víru a provede prastarý rituál, tak ovládne celý kontinent Ulthuanem a bude o krůček blíž k ovládnutí světa! Budete bojovat napříč celým kontinentem a můžete se těšit na očarované ostrovy, horské oblasti, ponuré vnitrozemí, zrádnou džungli či smrtící močály.

Nové frakce se od sebe velice liší a hraní za každou přináší jiný herní zážitek a pocit. Každá armáda frakce má své slabiny a výhody, které je nutné respektovat, jinak z vašich armád zbydou jen krvavé kusy masa na bitevním poli. Vznešení elfové využívají své nejlepší lukostřelce k ničení svých nepřátel, jejich pěchota dokáže zadržet postup nepřátel natolik dlouhou dobu, aby je lukostřelci dokázali zničit a elitní jízda vznešených elfů dorazí zbytky. Na druhou stranu Lizardmeni spoléhají na brutální sílu svých jednotek a na svá obrovská monstra, která dokáží decimovat nepřátelské řady ve velkém. Skaveni se snaží o přepady a různé podlé útoky, které jsou pro ně typické.

Total War: WARHAMMER II nabízí obrovskou škálu možností jak si postavit vlastní armády, volit si taktiku. Protože dobývat a ničit území protivníka nestačí, protože budete muset dobýt a ovládnout Velký vír. Vlastníci prvního dílu dostanou možnost oba nové kontinenty spojit a získat obří herní mapu. Nový díl WARHAMMER II přináší stovky a stovky hodin zábavy.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
549 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 55 bodů

1-4 | 5-8
VIDEA

Total War : WARHAMMER II - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3 Ghz Dual
RAM: 5 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 60 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: