Total War THREE KINGDOMS

Herní série Total Warje již legendární záležitostí, díky ní jsme se mohli podívat do různých epoch lidských dějin počínaje antikou až po středověk či do Napoleonských válek. Dokonce jsme se podívali do úžasného světa fantazy Warhammeru. To vše díky strategii, která neskutečně dokonale kombinuje správu měst, hradů a obrovské bitvy v reálném čase, to je Total War. Nový díl Total War: Three Kingdoms nás zavede do feudální Číny, přesněji do období tří království/říší mezi roky 220 a 280. Dočkáte se obrovské herní mapy, nových jednotek. Vývojáři slibují, že se nám do rukou dostanou nové možnosti, jak zpravovat města či celé regiony. Total War: Three Kingdoms nabídne opět desítky hodin zábavy a my se těšíme!

VÍCE

Čína, rok 190 n. l.

Vítej v nové éře legendárních tažení.

Tato překrásná, ale roztříštěná země volá po novém císaři a novém způsobu života. Sjednoť Čínu pod svou vládou, utvoř další velkou dynastii a vybuduj odkaz, který přetrvá věky.

Vyber si z 12 legendárních vojevůdců a dobuď říši. Naverbuj postavy hrdinů, které budou tvému hnutí pomáhat, a přemoz své nepřátele vojensky, technologicky, politicky i ekonomicky.

Navážeš silná přátelství, utvoříš bratrské aliance a vysloužíš si úctu svých početných nepřátel? Nebo budeš raději porušovat sliby, dopouštět se srdcervoucích zrad a staneš se mistrem velkých politických intrik?

Svou legendu musíš teprve napsat, ale jedno je jisté: čeká tě slavné tažení.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
569 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 57 bodů

1-4 | 5-8
VIDEA

Total War THREE KINGDOMS - video

OBRÁZKY

Jazyk: