Čistá multiplayerová řež, která postaví proti sobě elitní tým mariňáků Frontiersmen a mimozemskou rasu Kharaa v herní kombinaci svižné a akční FPS hry s real-time strategií. Hra Natural Selection 2 vychází z původní modifikace pro Half-Life a proto si můžete být jisti, že na vás čeká vybroušená a návyková hratelnost, která si vás podmaní a nepustí.

Hra skvěle dokázala zkombinovat herní prvky akce a real-time strategie. Každý z obou týmů má svého velitele, který usedne na velitelskou židli a v případě mimozemšťanů do vetřelčího hnízda. Velitelé vidí celou herní mapu z izometrického pohledu a jako praví velitelé musí činit na bojišti rychlá strategická rozhodnutí, počínaje umístěním zařízení a budov po mapě, provádění výzkumu pro vylepšení výbavy svých vojáků nebo evoluci u mimozemšťanů až po poskytování vybavení na poli svým bojovníkům. Velitelé mají zásadní vliv na to, jak boj a zápas bude probíhat, ale poslední slovo mají zbraně a ostré zuby mimozemšťanů. Zbytek hráčů vidí a hrají hru, jako FPS akci a využívají všechny prostředky, které jim přidělil jejich velitel. Mariňáci využívají nejmodernější technické vybavení počínaje nejrůznějšími typy zbraní, obranné věže, jetpacku až po smrtící chodící roboty. Hráči, kteří hrají za mimozemské entity, mají možnost své vetřelce postupně vyvinout do 5ti odlišných druhů, které se specializují na jiné úkoly a strategie. Mohou vyvinout malé a hbité potvory, dále pak obrané potvory, které připomínají gigantická monstra.

Zápas se točí okolo energetické sítě, která je důležitá pro obě frakce. Mariňákům napájí všechny stavby a pro mimozemšťany je důležitá pro organické zamoření, jenž poskytuje výhody vetřelecké straně. Díky skvělému mixu FPS hry s real-time strategií je každý zápas jiný. Natural Selection 2 nabídne skvělou a kvalitní zábavu.

Doručení:
DO 24 HODIN
189 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 19 bodů

VIDEA

Natural Selection 2 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.66 GHz Dual
RAM: 3 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 12 GB
Systém: Windows Vista, 7, 10
Jazyk: