theHunter: Call of the Wild

theHunter: Call of the Wild nabízí jeden z nejpodmanivějších loveckých zážitků, jaký byl kdy vytvořen. Vkročte do nádherného otevřeného světa, který pulzuje divokým životem od majestátních srnců a úžas budících zubrů až po bezpočet ptáků, drobné zvěře a hmyzu. Každá píď v tomto světě o rozloze 50 čtverečních mil byla vytvořena pomocí cenami ověnčené technologie Apex od Avalanche Studios zdokonalené desetiletím vývoje bombastických akčních her. Kromě bohatého zážitku pro jednoho hráče nabízí theHunter: Call of the Wild jedinečné možnosti až pro 8 hráčů, a to jak kooperativní, tak i soutěžní. Podělte se o svůj lovecký zážitek a ukažte, že se máte čím pochlubit!

VÍCE
 • Lovecký zážitek nové generace.

  theHunter: Call of the Wild nabízí jeden z nejpodmanivějších loveckých zážitků, jaký byl kdy vytvořen. Vkročte do nádherného otevřeného světa, který pulzuje divokým životem od majestátních srnců a úžas budících zubrů až po bezpočet ptáků, drobné zvěře a hmyzu.

  Užijte si komplexní chování zvířat, dynamické počasí, kompletní cyklus dne a noci, simulovanou balistiku, vysoce realistické zvuky, pachy přenášené sofistikovaným systémem větru a mnoho dalšího. Všechny tyto systémy společně dotvářejí atmosféru hry a probudí ve vás vnitřního lovce.

 • Prozkoumejte obrovský otevřený svět.

  Prozkoumejte 50 čtverečních mil rozmanité krajiny od močálů přes husté lesy až po bohatá údolí a otevřená pole. Rozsáhlý svět hry theHunter: Call of the Wild je rozdělen na několik samostatných loveckých rezervací, z nichž každá je plná překvapení a pamětihodných okamžiků.

  Přijímejte úkoly a výzvy od místních obyvatel, anebo se vydejte na neprobádanou cestu. Objevujte vyhlídky, posedy a odlehlé stanice. Díky nim se budete moct rychle a snadno pohybovat po obrovském otevřeném světě.

 • Desetiletí vývoje.

  theHunter: Call of the Wild je vrcholem vývoje hry theHunter, vynikající lovecké série od Expansive Worlds s více než 6 miliony registrovaných hráčů a 7 lety živého provozu serverů.

  Avalanche Studios a Expansive Worlds představují lovení zvěře nové generaci hráčů. Hra theHunter: Call of the Wild je vybudována pomocí cenami ověnčené technologie Apex Avalanche Open World Engine zdokonalené desetiletím vývoje bombastických akčních her.

 • Staňte se lovcem. Lovte podle svého.

  Získejte a používejte širokou škálu pušek, brokovnic a luků a upravte si je pomocí zaměřovačů a různých typů munice. Najděte si své oblíbence a naučte se je dokonale používat. Rozvíjejte svou postavu díky různým schopnostem a výbavě. Naučte se používat vábničky a pachy, ale především zkoumejte svou kořist: bedlivě pozorujte chování zvířat, jejich stopy a pohybové vzorce.

  Je pro vás lov novinkou? Žádný problém. Inteligentní systémy vám pomohou vytěžit zážitek z lovu na maximum, ať už jste nadějný začátečník, nebo ostřílený veterán.

 • Podělte se o zážitky z lovu. Ukažte, že se máte čím pochlubit.

  Kromě bohatého zážitku pro jednoho hráče nabízí theHunter: Call of the Wild jedinečné možnosti pro více hráčů. Spojte se až s 8 kamarády (nebo naprostými cizinci!) v kooperativních i soutěžních herních režimech. Užijte si širokou škálu herních výzev a událostí. Lovení s kamarády je uspokojivější a napínavější, takže se o svůj zážitek podělte a ukažte, že se máte čím pochlubit.

  Série theHunter je značka vybudovaná kolem úžasné komunity. Vrchol této série v podobě theHunter: Call of the Wild je věrný jejímu odkazu a jeho další vývoj bude utvářen hlubokými znalostmi a bezkonkurenční oddaností hráčů. Společně z této hry postupně uděláme ještě bohatší zážitek.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
199 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 20 bodů

VIDEA

theHunter: Call of the Wild - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 20 GB
Systém: Windows 7, 10
Jazyk: